TAYSON – ok. 2,5 letnie bratnie psie serce do pokochania ze wzajemnością – nieaktualne

Tayson, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Tayson będzie super psem dla Ciebie.

Tayson jest ok. 2,5 letnim pięknym, uśmiechniętym labradorem. Jest wprost chodzącą łagodnością w każdym calu w stosunku do ludzi, takim przyjacielem na dobre i złe. To bardzo inteligentny pies, wyważony w zachowaniu. Spokojnie jeździ w samochodzie. Bardzo lubi spacery, chodzi ładnie na smyczy. Grzecznie zostaje w domu – pod nieobecność opiekunów, nic nie niszczy i cierpliwie czeka na ich powrót.

Ma przyjazny stosunek do suczek, zachowania wobec samców nie znamy. Może zamieszkać z kotem. Na spacerach nie zwraca uwagi na psy, które są za ogrodzeniem w swoich ogrodach. Ten śliczny labrador bardzo chce stać się znów częścią fajnej rodziny, dlatego szukamy dla niego ciepłego, opiekuńczego domu w którym będzie blisko człowieka. Tayson jak to labek lubi wszelkie głaski, mizianki, chce być docenianym przyjacielem dla domowników. Jeśli szukasz fajnego, energicznego, pozytywnie do całego świata nastawionego labka i zaoferujesz mu miejsce w swoim sercu i koniecznie na kanapie, to Tayson będzie super psem dla Ciebie.

Pies przebywa w woj mazowieckim, niedaleko Siedlec

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Tayson, labrador do adopcji Tayson, labrador do adopcji Tayson, labrador do adopcji Tayson, labrador do adopcji Tayson, labrador do adopcji

4 thoughts on “TAYSON – ok. 2,5 letnie bratnie psie serce do pokochania ze wzajemnością – nieaktualne”

  1. Wypełniam ankietę, może teraz się uda. Akceptuje koty i byłby super kompanem dla mojej Luśki.

    1. Witam jestem zainteresowana pieskiem. Macie moją ankietę, składała na inne pieski. Fajnie bo może być z kotem, a to ważne.
      Pozdrawiam Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *