Tara, której życie przeminęło z wiatrem… wyadoptowana

Tara do adopcji

Wspaniała wiadomość Tara została wyadoptowana.
Tara to piękna brunetka, która niczym Scarlett O`Hara szuka swojego Człowieka i ciągle znaleźć go nie może…

Tara ma około 9 lat, a domu nie ma już od 7. Ta sunia tuła się po schroniskach, zaś Jej rozdzierająco smutne oczy mówią o ponurej przeszłości i utracie wiary w ludzi. Tylko w cichym zakątku Jej psiego serduszka kołacze się jedno marzenie – Dom i Pan, na zawsze.

Sunia jest pozbawiona szans na macierzyństwo, ma wszczepiony chip oraz wszystkie szczepienia. Ewentualne robale ze środka również zostały unicestwione odpowiednimi środkami.

Tara nie boi się aut. Dzieci bardzo lubi. Jej kontakty z obcymi ludźmi są z dnia na dzień coraz lepsze. Dziewczynka jest bardzo tolerancyjna dla innych przedstawicieli swojego gatunku i ogólnie pełna dobrej, labkowej woli w stosunku do pozostałych zwierząt. Suczka potrafi wędrować na smyczy i czuje się na niej pewniej, niż na schroniskowym wybiegu, coraz lepiej radzi sobie z własnym lękiem i demonami przeszłości.

Czy znajdzie się dla Tary współczesny Rhett Butler, który pokocha Ją miłością największą, taką ponad wszystko? Który zamiast oryginalnego, zielonego kapelusza podaruje Jej pełną miskę, czułe głaskania i wygodne miejsce na kanapie? Który zabierze Ją do Prawdziwego Domu, gdzie będzie pełnoprawnym członkiem Rodziny? Proszę, spraw, aby w życiu Tary nareszcie zaświeciło słońce!

Poprzedni temat:
Tara, 9-letnia sunia spędziła 7 lat życia w schroniskach

Kontakt w sprawie adopcji wolontariuszka Natalia 724-118-846
lub opiekunka schroniska Karolina 696-006-751

Tara czeka na dom

Tara lubi się bawić

Tara zachowuje się jak młody pies

Tara czarna dziewczynka

Tara ma jeszcze werwę

Tara z piłeczką

Portret Tary

Tara prosi o dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *