Hektor – ocean spokoju, z kropelką labowego szaleństwa… (wyadoptowany)

Hektor labrador z rodowodem

Hektor wyadoptowany.
Hektor to 7 – letni, rodowodowy labrador, brunet, któremu dobre wychowanie nie przeszkadza w bieganiu za piłką i niestrudzonym aportowaniu patyków.

Wychowany od szczeniaka w kochającej Go rodzinie, z powodu życiowych przeciwności szuka nowego Domu. Przyzwyczajony do zabawy z dziećmi, przyjazny dla innych psów i niechętny wyprawom na własną łapę, zdecydowanie woli towarzystwo ludzkiego stada.

Hektor nie jest już prawdziwym facetem, bowiem najważniejsze elementy Jego męskości zniknęły pod skalpelem weterynarza. We wczesnej młodości leczony przez rok w kierunku alergii, dzisiaj nie ma pod tym kątem żadnych problemów. Nałogowy pożeracz marchewki, jabłek i wszelkich owoców, a przy tym spryciarz pospolity, któremu w oczach świecą się łobuzerskie iskierki, tak charakterystyczne właśnie dla labradorów.

Hektorek liczy na dobroć, ciepło i mądrość Ludzkiego Serca, w którym znajdzie się dla Niego miejsce, aby Jego labkowa dusza na nowo uwierzyła, iż to właśnie Człowiek jest najlepszym Przyjacielem Psa.

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata)
adopcje@labradory.org

Hektor bardzo grzeczny pies

Hektor czeka na wspaniały dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *