Sweety, 14-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Sweety, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla niej nastawionego na pracę i odpowiedzialnego domu, znającego potrzeby rasy ❤️.

Pełna energii, młodziutka labradorka, która każdą chwilę najchętniej spędziłaby przy człowieku. Jest żywiołowa i towarzyska. Wszystko ją ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi sprawdzić NATYCHMIAST 😉. Ogrom zapachów i bodźców czasami potrafi całkowicie ją „wyłączyć”. Jest łagodna, słucha poleceń i potrafi się dostosować. Stara się zachowywać czystość ale w pierwszym okresie trzeba być gotowym „na wpadki”. Grzecznie zostaje w domu. Lubi jazdę samochodem. Chętnie bawi się z psimi kolegami. Nie znamy jej stosunku do kotów. Kury i inne ptactwo traktuje jak zdobycz 😉. Sweety to klasyczny labkowy podrostek z tysiącem pomysłów na minutę 🙂.

Sunia potrzebuje czasu i świadomego człowieka obok 🙂. Nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że to jeszcze psie dziecko, któremu trzeba pokazać świat. Sweety jest wyjątkowo inteligentna więc przy mądrym opiekunie szybko przystosuje się do zmian. Szukamy dla niej nastawionego na pracę i odpowiedzialnego domu, znającego potrzeby rasy. Sunia przebywa w woj. zachodniopomorskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Sweety, labradorka do adopcji Sweety, labradorka do adopcji Sweety, labradorka do adopcji Sweety, labradorka do adopcji Sweety, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Sweety, 14-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *