Igor, 9-letni pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Igor, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Igor bardzo pilnie poszukuje nowego domu.

Jest zadbanym, zdrowym psem w typie labradora. Najlepiej czuje się w towarzystwie człowieka. To łagodny, przyjazny piesek lubiący dzieci. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia pływać i spokojnie jeździ w samochodzie. Zostaje sam w domu, nic nie niszczy, nie awanturuje się. Lubi towarzystwo innych psów lecz stara się nie kolegować z wilczurkami. Stosunek do kotów nieznany. Czasami szczeka na przejeżdżających rowerzystów, najprawdopodobniej źle mu się kojarzą z przeszłości.

Obecna właścicielka adoptowała Igora w wieku 3 lat ze schroniska. Pies jest z nią 6 lat i z ciężkim sercem z powodów prywatnych musi go oddać w dobre ręce. Igor posiada książeczkę ze szczepieniami. Jest zadbany, wykastrowany, zachipowany. Szukamy dla Igora domu najchętniej z ogrodem. Pragniemy aby długie spacery stały się wspólną pasją nowych opiekunów i psa. Szukamy dla niego ciepłego domu, gdzie pies będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Igor przebywa w Chorzowie w woj. Śląskim. Kontakt – tel: 666900590.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Igor, labrador do adopcji Igor, labrador do adopcji Igor, labrador do adopcji Igor, labrador do adopcji Igor, labrador do adopcji Igor, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *