Nyx, 7-miesięczna przeurocza labradoreczka szuka nowego domu – nieaktualne

Nyx, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla suni domku z nieskończonymi pokładami miłości.❤️

Nyx jest śliczną żywiołową i towarzyską sunią. Bardzo ciekawska i zainteresowana otaczającym ją światem. To pogodna labcia, lubiąca kontakt z człowiekiem. Jest bardzo spragniona jego bliskości, głasków i miziania. Z ogromną atencją i rozmerdanym ogonkiem wita się z każdym. Jest też nieustająco głodna, wszędzie szuka czegoś do przekąszenia wiec na razie blaty kuchenne i stoły muszą być przed nią zabezpieczone. Nauka chodzenia na smyczy musi być podjęta od podstaw ale to inteligentna i mądra sunia wiec jesteśmy przekonani, że szybko zrobi postępy i będzie można nad nią zapanować. To jednak jeszcze dzieciak, więc nie należy oczekiwać cudów i trzeba być gotowym na szczenięcą żywiołowość. Ogrom zapachów i bodźców potrafi ją na spacerze całkowicie pochłonąć i wtedy ciągnie. Uczy się zachowania czystości a przy regularnych spacerach na pewno szybko to opanuje. Oczywiście „wpadki” się jej jeszcze zdarzają. Uwielbia kontakt z innym psami. Może zamieszkać również z kotem. Rozpiera ją energia i nie znosi nudy. Dom z drugim psem mile widziany ale psem młodym, bo starsze psy zamęcza swoją aktywnością. Nyx może zamieszkać z dziećmi, ale tylko w wieku szkolnym. Sunia jest mądra, więc przy świadomym i konsekwentnym człowieku będzie na pewno kontynuować naukę dobrych manier.

Nyx idealnie wpasuje się w aktywny dom. SZUKAMY rozsądnych domów gotowych na problemy i otwartych na pracę z psem. Szukamy dla suni domku z nieskończonymi pokładami miłości, miejscem u boku człowieka i na jego kanapie, domku, takiego do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nie szukamy domów gdzie pies będzie mieszkał „na podwórku” albo w kojcu czy budzie… Nie szukamy domów, które oczekują „psa idealnego”. Nie szukamy domów, gdzie potrzebny jest pies „do dzieci”. Nie szukamy domów, które uważają, że szczeniak wychowa się sam. Chcielibyśmy, żeby trafiła do ludzi, którzy w pierwszym okresie będą mogli przy niej być i pomogą jej łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Obowiązuje procedura adopcyjna i sterylizacja w późniejszym wyznaczonym w umowie okresie. Labcia ma książeczkę zdrowia, szczepienia, jest odrobaczona i zachipowana.

Nyx przebywa w woj. mazowieckim, ok. 50 km od Warszawy.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nyx, labradorka do adopcji Nyx, labradorka do adopcji Nyx, labradorka do adopcji Nyx, labradorka do adopcji Nyx, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Nyx, 7-miesięczna przeurocza labradoreczka szuka nowego domu – nieaktualne”

  1. Witam, czy sunia jest zdrowa, miała prześwietlane stawy? Jaka jest przeszłość pieska, dlaczego została oddana do adopcji?

    1. witam, prosimy o kontakt tef pod podanymi w poście nr tel. Postaramy sie odpowiedzieć na wszelkie pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *