SIMBA, 1,5-roczny piękny, pozytywnie nastawiony do świata labrador do adopcji – nieaktualne

Simba, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy wspaniałych opiekunów, którzy zapewnią mu miejsce w swoich sercach.

Simba jest radosnym, energicznym, ciekawym świata psim podrostkiem, którego wszędzie pełno. Ma wielkie serce! Uwielbia ludzi. Bardzo szybko i chętnie się uczy. Zachowuje czystość w domu, toleruje inne psy, jest zawsze gotowy do zabawy z nimi. Z kotem nie mieszkał, ale zero w nim agresji, raczej chęć do zabawy. Pies potrzebuje uwagi, zabaw, dużo ruchu na świeżym powietrzu. Ma bardzo duże pokłady energii, jednak po dłuższym spacerze, jeżeli się wybiega, pobiega z patykami, które uwielbia, po powrocie do domu potrafi się wyciszyć. Uwielbia podróżować zarówno autem, jeździł również pociągiem. Jest typowym kanapowcem. Na smyczy, zwłaszcza na początku spaceru trochę ciągnie, także nauka chodzenia na smyczy musi być kontynuowana. Zasługuje na kochający dom, w którym domownicy zapewnią mu uwagę, a on na pewno się odwdzięczy.

To cudowny, wierny towarzysz. Ze względu na gabaryty i żywiołowość polecany do domu z dziećmi w wieku szkolnym. U Simby stwierdzono problem dysplastyczny z biodrami i w wieku 15 tygodni przeszedł operację na biodra. Operacja miała na celu zmniejszenie/zahamowanie dysplazji aby jak najdłużej żył bez bólu.. Operacja powiodła się. Simba przeszedł 2 cykle rehabilitacji na bieżni wodnej w celu odbudowy mięśni. Mocne i zdrowe mięśnie umożliwią mu komfortowe życie bez bólu. Ważne jest obecnie odpowiednie dawkowanie psu ruchu. Simba powinien wykonywać takie ćwiczenia jak np. chodzenie pod górkę czy częste siadanie i wstawanie, które odbudują mięśnie miednicy. Również pływanie bardzo dobrze wpływa na odciążenie stawów i poprawę ich kondycji. Poza tym należy pilnować, aby nie miał nadwagi.

Szukamy dla niego nowego domku, ale nie jakiegokolwiek!!! Szukamy dla Simby bardzo ciepłego domu, chętnie ze znajomością rasy, który zatroszczy się odpowiednio o tego przystojniaka. Szukamy wspaniałych opiekunów, którzy będą chcieli spędzać z nim czas i zapewnią mu dobre życie, bezpieczeństwo i miejsce w sercu i na kanapie. Simba ma książeczkę zdrowia z kompletem szczepień, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko kleszczom. Pies przebywa w Łodzi.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji

2 thoughts on “SIMBA, 1,5-roczny piękny, pozytywnie nastawiony do świata labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *