Shira, 9-letnia bardzo urodziwa labradorka chciałaby bardzo skraść czyjeś serce – nieaktualne


Została na stałe w domu tymczasowym. Znakomita pływaczka do pokochania ❤️.

Shira jest piękną dostojną labradorką. Bardzo grzeczna, przyjazna. W nowym domu na pewno sprawdzi się jako wierna, lojalna i oddana towarzyszka długich spacerów. Jest bardzo inteligenta, lubi współpracować. Shira jest psem bardzo kontaktowym, wpatrzonym w człowieka, łasa na głaski, miziania przytulanki, taki typowy labrador. Zadbana, ma piękną czekoladową sierść. Sunia jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy, bo nie miała chyba w swoim życiu za dużo możliwości spacerowania. Zostaje w domu bez oznak lęku separacyjnego. Jest znakomitą pływaczką, nurkuje, uwielbia aportować patyki z wody, im większe, tym bardziej jest zadowolona.

Obecnie mieszka z samcem i sunią, bardzo dobrze się rozumieją, chociaż Shira nie jest psem, który da się zdominować. Stosunek do kotów nieznany.

Szukamy dla Shiry domku z bardzo gorącym i opiekuńczym sercem dla psów. Najlepiej aby był z ogrodem. Drugi pies dla towarzystwa byłby mile widziany. Labradorka ogólnie jest zdrowa, ma tylko nieznaczną niedoczynność tarczycy i musi brać lek. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Obecnie przebywa w woj. mazowieckim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Shira, labradorka do adopcji Shira, labradorka do adopcji Shira, labradorka do adopcji Shira, labradorka do adopcji Shira, labradorka do adopcji Shira, labradorka do adopcji

5 thoughts on “Shira, 9-letnia bardzo urodziwa labradorka chciałaby bardzo skraść czyjeś serce – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *