Kokos, roczny labradorowy klejnocik z ogromem ufności do człowieka szuka kochającej rodzinki – nieaktualne

Kokos, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Dla Kokosa potrzebny jest dom, najlepiej z ogrodem.

To bardzo przyjazny i otwarty, ciekawy świata, inteligentny labek. Kokos jest wprost chodzącą łagodnością w każdym calu w stosunku do ludzi, takim przyjacielem na dobre i złe. Uwielbia spacery, ale chodzenie na smyczy musi być jak to u labradora cały czas doskonalone. Pies potrzebuje dużej aktywności fizycznej i zadań mentalnych. Lubi wodę, pływanie, kocha aportować patyki, piłeczki, bawić się w przeciąganie sznura. Labek jest kompletnie bezkonfliktowym, przeuroczym psiakiem. Ma super relacje przede wszystkim z człowiekiem, jest w niego wpatrzony jak w obraz, bardzo pragnie jego bliskości, przytulania i głasków. Mądry, błyskotliwy przy odrobinie cierpliwości ze strony opiekuna w mig poznaje reguły zachowania. W domu, jeśli jest wyspacerowany i wybiegany, to wypoczywa i spokojnie się zachowuje. Labek ma świetny stosunek zarówno do psów jak i suczek. Stosunek do kotów nieznany, nie mieszkał z kotem, na zewnątrz widząc kota raczej go pogoni.

Szukamy dla Kokosa ciepłego domu najchętniej z ogrodem. Szukamy rodzinki, która będzie dalej pracować z psem, socjalizować i zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Kokos to nieoszlifowany labradorowy klejnocik z ogromem serdeczności i ufności do człowieka, młodzieńczo szalony i bardzo niewinny w swych wyczynach labek. Jeśli szukasz bratniego psiego serducha, pełnego serdeczności i otwartości dla człowieka, lubisz spacery i kochasz labradory, adoptuj Kokosa, on na pewno się odwzajemni.

Kokos ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia. Przebywa na Śląsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Kokos, labrador do adopcji Kokos, labrador do adopcji Kokos, labrador do adopcji Kokos, labrador do adopcji Kokos, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *