Shelby – 2,5 letni cudowny, radosny i otwarty na cały otaczający go świat labrador szuka nowego domu

Shelby, labrador do adopcji

Super psi przyjaciel…

Shelby ma 2,5 roku, jest rosłym, pięknie zbudowanym biszkoptowym labkiem.
Labek jest tak bardzo nastawiony na kontakt z człowiekiem, że merdający ogon, chce mu dosłownie odpaść na jego widok, a jego cudnie patrzące oczy, są wprost wiernie wlepione w człowieka. Przyjazny, radosny pies. Na spacerach szuka ciągle kontaktu z człowiekiem, szuka jego wzroku i reaguje na jego głos.
Nauka chodzenia na smyczy idzie mu całkiem dobrze, trochę trzeba na tym popracować, dotychczas nie miał zbyt dużo możliwości chodzenia w szelkach czy w obroży.

Shelby jest bardzo inteligentnym psem, szybko się uczy i ta niezwykła wprost otwartość na pracę z człowiekiem, rokuje na super psiego przyjaciela. Shelby sprawdzi się w aktywnym domu, trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu, długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej aktywny tryb życia..

Pies jak na prawdziwego labka przystało kocha wodę, lubi taplać się nawet w oczku wodnym w ogrodzie. Stosunek do psów ok, do kotów stosunek nieznany, ale to bardzo łagodny i zabawowy pies, z dosłownym zerem agresji.

Shelby potrzebuje domu, w którym mógłby towarzyszyć człowiekowi w jego codzienności, być blisko, czuć bezpieczeństwo i spokój, a wniesie w życie człowieka dużo radości i młodzieńczego wigoru.

Pies ma książeczkę zdrowia, przebywa obecnie w DT w okolicach Siedlec

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji Shelby, labrador do adopcji

2 thoughts on “Shelby – 2,5 letni cudowny, radosny i otwarty na cały otaczający go świat labrador szuka nowego domu”

  1. Dzień dobry, chciałabym adoptować Shelbiego. Niedawno musiałam się pożegnać z moim 14 letnim szczęściem, z moim labradorkiem. Serce mi pękło a ogromna pustka jaka została po nim jest nie do opisania.
    Bardzo proszę o info
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *