Roki, młodziutki labrador do adopcji – nieaktualne

Roki, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Roczny wesołek szuka fajnego domku 💗.

Klasyczny labkowy dzieciak z milionem pomysłów w główce😉. Prawdziwy wulkan energii i chodzący entuzjazm. Jest młodziutki i ekspresyjny więc fajnie wpasuje się w aktywny dom. Uwielbia wodę, błoto i wszystko co jest mokre, więc spacery przy akwenach i po deszczu bywają urozmaicone 😄.

Jest bardzo proludzki i każdy kontakt z człowiekiem jest dla niego nagrodą. W domu zachowuje się się poprawnie i potrafi się wyciszyć, o ile w ogóle można mówić o jakimś wyciszeniu u roczniaka 😎. Kocha zabawy i szaleństwa z psimi kumplami. Koty gania. Jest otwarty na świat i bardzo pogodny. Na smyczy potrafi ciągnąć jak lokomotywa 😉. Zachowuje czystość, ale trzeba mieć na uwadze, że początki mogą być różne.

Nowy opiekun powinien zdawać sobie sprawę, że wiele rzeczy trzeba z nim wypracować. Roki jest bardzo nastawiony na człowieka , więc chętnie współpracuje i szybko się uczy. To taki nieoszlifowany diamencik 🙂. Szukamy dla niego nastawionego na pracę, aktywnego i odpowiedzialnego domu, gdzie będzie bardzo kochany. Roki potrzebuje człowieka, dla którego wspólnie spędzony czas będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Obecnie chłopak przebywa w woj. mazowieckim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Roki, labrador do adopcjiRoki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcjiRoki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji

9 thoughts on “Roki, młodziutki labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Boze ja wzięłam labradora 9cio miesięcznego strasznie się obawialiśmy miała poważne zachwiania behawioralne. Tyle przeszliśmy teraz jest cudowna jest kochana rodzinna dodam że mieszkam z Holandii. Od razu się zakochałam w niej. Suzi to najpiękniejszy dar od Boga 🧡 Adotujcie nie bójcie się bo warto dac życie. Obecnie jestem w ciazy I mam już 7 letnia córkę one się uwielbiają….piesek codziennie ja budzi do szkoły więc nie potrzebuje budzika 🐕‍🦺🩵

    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *