Luna, 3.5-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. To uczuciowa i przytulaśna dziewczyna, która bardzo chce być kochana❤️.

Cudowna dziewczyna. Radosna, otwarta i pokojowo nastawiona do całego świata. Młodziak z dość zrównoważonym charakterem i poukładaną głową😉. Luna uwielbia być blisko swojego człowieka i to jest dla niej najważniejsze. Lubi aktywność i chętnie chodzi na spacery ale na kanapie przy TV też z radością poleży. Obecnie Lunka mieszka w kojcu, ale zna życie domowe i potrafi się dostosować. W boksie nic nie niszczy i zachowuje czystość. Grzecznie zostaje sama i spokojnie czeka na opiekuna. Poprawnie chodzi na smyczy. Jak każdy młody i energiczny labek potrafi pociągnąć jeżeli coś ją zainteresuje więc trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Zaproszona do zabawy na pewno nie odmówi , ale sama narzucać się nie będzie. Nie znamy stosunku do kotów. Z psami dogaduje się bez problemu – nie ma żadnych zahamowań i obaw. Ta otwartość i optymizm powoduje, że sunia jest wyjątkowo kontaktowa.

To uczuciowa i przytulaśna dziewczyna, która bardzo chce być kochana. Szukamy dla niej najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niej czas. Chcemy, żeby trafiła do ludzi dla których będzie NAJWAŻNIEJSZA. Sunia jest zdrowa i obecnie przebywa w okolicach Krakowa.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji

5 thoughts on “Luna, 3.5-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

    1. Wypelniłam wniosek i czekam z nadzieją na moją księżniczkę. Nie odbierajcie mi jej. Pokochałam ją od pierwszego wejrzenia. Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *