RIO, 4-letni labrador szuka nowego domku – nieaktualne

Rio, labrador do adopcji

Wyadoptowany. W czyje życie ten pies wniesie radość?❤️

Rio – nietuzinkowa uroda, wdzięk, energia, łagodność i przyjazne usposobienie – to całym serduchem labek. Jest bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. Bardzo spontaniczny w witaniu ludzi, wyskakuje na człowieka okazując mu swoja atencję. To bardzo serdeczny, wesoły labrador, ciekawy świata, uwielbia zabawę i ruch, bieganie za patykiem lub piłeczką, zadania węchowe. Jest pokojowo nastawiony do wszystkich, nie przejawia żadnej agresji wobec psów, dużych raczej unika, przed małymi, szczekającymi ucieka… Z kotami nie mieszkał, ale z zainteresowaniem przypatruje się im bez cienia agresji. Na smyczy chodzi w miarę poprawnie ale jeżeli coś go zaciekawi to „traci słuch” jak większość labradorów, szczególnie na początku spacerów.

Pies zostaje sam w domu na kilka godzin i pod nieobecność opiekuna nic nie niszczy, nie hałasuje. Może zamieszkać z dziećmi, ale ze względu na swoje gabaryty i spontaniczność nie polecany do domu z małymi dziećmi. Powinien raczej zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Jako pełnokrwisty labrador kocha przede wszystkim człowieka i jedzenie. Rio na pewno idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej aktywny tryb spędzania czasu. Pies wniesie w życie człowieka dużo radości i młodzieńczego wigoru. To wspaniały pies, o którego trzeba dbać, którego trzeba kochać, cenić i rozpieszczać. Adopcja to przywilej dla ludzi z rozumem i sercem, więc szukamy dla Rio ciepłego, pełnego miłości domu i opiekunów, którym będzie towarzyszyć na co dzień. Chcielibyśmy, żeby nowy dom zapewnił chłopakowi stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Rio ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia i odrobaczenia.
Labek przebywa w woj. wielkopolski, w okolicach Obornik.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Rio, labrador do adopcji Rio, labrador do adopcji Rio, labrador do adopcji Rio, labrador do adopcji Rio, labrador do adopcji Rio, labrador do adopcji

7 thoughts on “RIO, 4-letni labrador szuka nowego domku – nieaktualne”

    1. Można kolejnemu sprezentować cudne życie tak popatrz. Wziąłem 9.5 letniego labka prawie 3 lata temu i cieszymy się z każdego dnia danego nam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *