Bianka, 2-letnia urocza blondynka szuka domu – nieaktualne

Bianka do adopcji

Wyadoptowana. Nowa podopieczna labradory.org do pokochania.❤️

Sunia w swoim zaledwie dwuletnim życiu nie miała szczęścia do odpowiedniego właściciela. Jako szczeniaczek trafiła na menela, który traktował ją jak worek treningowy, później zaś do kobiety, która nie mając dla niej czasu z obawy, że sunia zasika dom, trzymała ją w piwnicy. Właścicielka oddała sunię bez żalu, miało się wrażenie, że wręcz odetchnęła z ulgą. Standardowo książeczka się zgubiła, szczepienia zawieruszyły. Trafiając pod skrzydła labradory.org wiedzieliśmy tylko, że sunia jest lękliwa. Bianka początkowo bała się mężczyzn, na ich widok kuliła się przerażona, a na otwartej przestrzeni uciekała w najdalszy kąt ogrodu. Po dwóch tygodniach widok mężczyzn już jej tak nie przeraża, nawet zamerda ogonkiem, jednak bezpieczniej czuje się w obecności kobiet.

Bianka wymaga też socjalizacji w relacjach z innymi pieskami, widać, że nie miała z nimi kontaktu. Codziennie pracujemy nad tymi lękami, widać już niewielkie postępy. Sunia uwielbia kontakt z opiekunką, jest bardzo grzeczna, pozostawiona w domu nie niszczy, wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze Bianka nauczona jest chodzenia na smyczy, podczas spaceru biega, dokazuje jak szczeniaczek, lubi bawić się piłeczką. Zaliczyliśmy tez wizytę u Pani weterynarz. Jazdę samochodem Bianka zniosła bardzo dobrze, całą drogę grzecznie przeleżała. W gabinecie cała się trzęsła ze strachu, miałam wrażenie, że prosi tymi wielkimi oczyma, żeby nie robić jej krzywdy, ale bardzo grzecznie dała się obejrzeć, osłuchać i zaszczepić. Drogę powrotną przespała. Sunia została zaszczepiona, zachipowana. Bianka, mimo przejść w dotychczasowym życiu, potrafi kochać człowieka całą sobą, położy łeb na kolanie, zaśnie na nodze, zrobi wszystko tylko, żeby czuć obecność człowieka. Z uwagi na jej lęki idealny byłby dla suni dom bez innych piesków.
Bianka przebywa w województwie opolskim, niedaleko Brzegu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

http://adopcje.labradory.org/bianka-2/ Bianka do adopcji Bianka do adopcji Bianka do adopcji Bianka do adopcji

9 thoughts on “Bianka, 2-letnia urocza blondynka szuka domu – nieaktualne”

    1. Dzień dobry, Bianka jest po przejściach, obecnie mieszka w domu tymczasowym z dwoma suniami, i dopiero po 2 tyg. są widoczne pierwsze dobre oznaki socjalizacji z nimi. Nie wiemy, czy macie Państwo na tyle czasu i wytrwałości, aby dalej socjalizować psa i przyzwyczajać do swojej goldenki. Chociaż nigdy nie wiadomo, jak zareagowałby na siebie obie sunie. Nie wiemy , jak reaguje na dzieci, w dt nie ma ich. Boi sie jednakże krzyków i hałasu dzieci, bo w pobliżu domu, gdzie przebywa jest szkoła.

    1. Dzień dobry. Bianka teraz Bella jest u mnie od 5 tygodni w Niemczech. To jest labrador retriever mieszanką z Golden retriever. Mam nadzieję że zaakceptuje mojego Męża i wnuczkę. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *