Rico, 5-letni pozytywny, radosny i otwarty na cały świat labrador szuka nowego domu – nieaktualne

Rico, labrador do adopcji
Wyadoptowany. Pokochaj a Rico wniesie w Twoje życie dużo radości.

Rico jest bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. To bardzo serdeczny, wesoły labek, ciekawy świata. Uwielbia zabawę i ruch. Kocha wszystkie suczki, w stosunku do mniejszych samców jest pokojowo nastawiony, z dużymi absolutnie nie dąży do konfliktów, ale na atakujące go samce potrafi zawarczeć, stara się jednak unikać takich sytuacji. Stosunek do kotów – miał z nimi sporadyczny kontakt, był nimi zaciekawiony. Labek uwielbia zabawy z piłką, bieganie, kocha wodę, pływanie, lubi także wytarzać się w błotku i kałużach. Zna podstawowe komendy, to bardzo inteligentny pies otwarty na pracę z nim. Na smyczy chodzi w sumie średnio. Rico mieszka blisko terenów zielonych, lasów i nauczony jest przez opiekunkę chodzić luzem, także nauka chodzenia na smyczy musi być kontynuowana. Pies zostaje sam w domu pod nieobecność opiekuna, nic nie niszczy, nie hałasuje. Labek lubi jazdę w samochodzie.

Ze względu na swoje gabaryty i sporą spontaniczność (jest rosłym labradorem, waży ok. 40 kg) nie polecany do domu z małymi dziećmi. Może zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Rico sprawdzi się w aktywnym domu bo trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Rico wniesie w życie człowieka dużo radości i młodzieńczego wigoru. Szukamy dla niego ciepłego domu i opiekunów, dla których będzie pełnoprawnym jej członkiem, będzie im towarzyszyć w codziennym życiu. Pies jest zdrowy, ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia, jest wykastrowany. Przebywa w Jeleniej Górze, woj. dolnośląskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji

2 thoughts on “Rico, 5-letni pozytywny, radosny i otwarty na cały świat labrador szuka nowego domu – nieaktualne”

  1. Za dużo tych labradorów do adopcji… Oczywiście są sprawy losowe, ale wydaje mi się, że wiekszość to inne powody. Kochani Ludzie bądżmy rozsądni i pamiętajmy, że psa ma się na całe jego psie życie i trzeba go uzglądniać w swoich planach życiowych. Powodzenia Rico!

    1. Zgadzam się z Panią ludzie w opisie rasy przeczytają, ze to łagodne pogodne psy kochające ludzi i dzieci tylko nie zastanawiam się ze to żyjąca istota ze swoim charakterem temperamentem potrzebami😤 psa tez trzeba wychować nauczyc pewnych rzeczy a wtedy żyje się łatwiej i przyjemniej a ogrom milosci jaki oddają jest nieskończony ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *