MIRKA, 2-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Mirka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Radosna i energiczna sunia do pokochania ❤️.

Mimo młodego wieku sunia na pewno nie miała łatwego życia. Do domu tymczasowego trafiła bardzo zaniedbana. Obecnie to wszystko jest smutną przeszłością. Mireczka to bardzo radosna i energiczna sunieczka. Uwielbia kontakt z człowiekiem i zrobi wszystko, żeby się przypodobać. Ogromnie cieszy ją możliwość bycia w centrum uwagi. Z radości potrafi kręcić młynki i biegać jak szalona ?. To młodziutka, wciąż gotowa do kolejnych wyzwań, dziewczynka. Mirka stara się zachowywać czystość i nie niszczy. Chętnie uczestniczy w zabawach. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Nie znamy stosunku do kotów. Jest energiczna i żywiołowa. Lubi dzieci ale NIE POWINNA trafić do domu z maluchami, ponieważ potrafi się cieszyć całą sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół.

Mirka na pewno świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Chcielibyśmy, żeby nowy dom miał możliwość chociaż w pierwszym okresie być przy niej i pokazać, że świat nie jest wcale taki zły. Sunia powinna trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił jej zapewnić stabilizację. To mądry pies, wystarczy odpowiednio ukierunkować jej żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje.
Mirka przebywa w okolicach Rzeszowa.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Mirka, labradorka do adopcji Mirka, labradorka do adopcji Mirka, labradorka do adopcji Mirka, labradorka do adopcji Mirka, labradorka do adopcji Mirka, labradorka do adopcji Mirka, labradorka do adopcji Mirka, labradorka do adopcji

3 thoughts on “MIRKA, 2-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Dzień dobry. Nasza Fruzia umarła 1.03. Będziemy adoptować kolejnego labka w okolicach wakacji. Teraz mamy jeszcze trochę wyjazdów, a psa musimy się nauczyć. Może to będzie ta panienka jeśli nie znajdzie domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *