Kofi (dawniej Prince) wieści z domku

Kofi
„Kof rozweselił ten dom i tchnął w niego nowe życie i energię!”

Drogie Labradorki! Ostatni wpis dotyczący Kofiego (kiedyś Prince’a) był po upływie 3 miesięcy odkąd u nas zamieszkał, czy dacie wiarę, że to już prawie 3 lata! 3 lata pełne miłości, lizków i czarnej sierści na naszej białej kanapie, którą Kofi ubóstwia. Jest najwierniejszym kompanem każdej naszej przygody, druhem dzieci i naszym dużym szczeniaczkiem. Każdemu życzymy takiego kompana! Jest dopełnieniem naszej drużyny!

Kof jest naszym życiowym zaskoczeniem, adoptowaliśmy w ciemno psa, którego nigdy nie widzieliśmy, przejechał do nas niemalże 700 km, a my nigdy nie zwątpiliśmy w to, że to była nasza najlepsza decyzja! wszystko sprowadziło się do tego, że jest tu i teraz z nami.

Kof rozweselił ten dom i tchnął w niego nowe życie i energię! Powiem Wam w sekrecie, że od dłuższego czasu rozglądamy się za kompanem dla Kofcia i mój mąż powtarza, że jeżeli drugi pies, to musi być to koniecznie labuś tak jak Kof, że on nie wyobraża sobie mieć innego psa!

Pozdrawiamy was Wszystkich serdecznie i dziękujemy labradorom.org za zaufanie, wsparcie, a w szczególności ślemy szczere i najserdeczniejsze „dziękujemy” dla p. Bernadetty, która bezgranicznie nam zaufała! To wszystko dzięki Wam.

Poprzednie wpisy:
Kofi (dawniej Prince) w nowym domku cd. (+film)
Kofi (dawniej Prince) w nowym domku
Prince, trzyletni labrador do adopcji – nieaktualne

Kofi Kofi Kofi Kofi Kofi Kofi

2 thoughts on “Kofi (dawniej Prince) wieści z domku”

  1. Uwielbiam tak pozytywnych ludzi.
    Towarzysz dla Kofiego to super decyzja. Zwierzęta jak ludzie powinny byc w parach ??.
    Pozdrowienia od dwóch czarnych labladorek Kalimery i Berci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *