Leon, 11-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Leon, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Zrównoważony i spokojny labrador do pokochania ❤️.

Pewnie większość z Was czytała dramatyczny post o psim seniorze, którzy w przypadku nieznalezienia nowego domu, trafi do schroniska albo zostanie uśpiony. Jak często w takich przypadkach bywa, prawda zawsze leży po środku. Leon co prawda szuka domu, ale nikt nie zamierza go usypiać. Mamy nadzieję, że wśród psiolubnych rodzin, znajdzie się TA JEDYNA, która podaruje mu spokojną starość.

LEON jest zrównoważony i spokojny. Uwielbia być blisko człowieka i to człowiek jest dla niego najważniejszy. Chętnie chodzi na spacery i jest świetnym towarzyszem. Leon jest naprawdę pozytywnie nastawiony do świata. Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Grzecznie zostaje w domu i spokojnie czeka na opiekuna. Pozostawiony sam – nie niszczy. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Poprawnie chodzi na smyczy. Jak każdy labek potrafi pociągnąć jeżeli coś go zainteresuje, ale to są bardzo sporadyczne sytuacje. Leon jest wyjątkowo kontaktowy. To uczuciowy psiak, który chce być po prostu kochany.

Pomóżmy seniorowi znaleźć przystań. On nie zasługuje na tułaczkę. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niego czas. Chcemy, żeby trafił do ludzi dla których będzie ważny. Leon obecnie przebywa w okolicy SKIERNIEWIC.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcjiLeon, labrador do adopcjiLeon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji

2 thoughts on “Leon, 11-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Cudowny ? Wcale nie wygląda na te 11 lat. Mam nadzieję że znajdzie kochającą rodzinę
    Jest w takim samym wieku i taki podobny do moich dwóch blondynek (niestety straciliśmy je trzy lata temu)

    1. My stracilismy nasza w lipcu?. Nastepny pies bedzie napewno ze schroniskq lub do adopcji, stary potrzebujacy pomocy❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *