PESTKA i PIXEL ok.5-6miesięczne czyli nasze interwencyjne szczeniaki :-)

Pestka i Pixel do adopcji

Szukamy domków, kto nas pokocha?

To jeszcze psie dzieci więc siusiają, rozrabiają, podgryzają i niszczą. Rozpiera je energia i nie znoszą nudy.

PIXEL jest mniejszy od siostry i spokojniejszy – być może jest to spowodowane większym wygłodzeniem i z czasem to się zmieni. Jest też bardziej lękliwy i wymaga większej uwagi. Przy człowieku czuje się bezpieczny więc nie odstępuje go na krok i we wszystkim towarzyszy. Pixel potrzebuje stabilności, cierpliwości i miłości. Na pewno odnajdzie się w spokojnym domu, gdzie jest już inny zrównoważony pies, który będzie dla niego wsparciem.

Pestka i Pixel do adopcjiPestka i Pixel do adopcjiPestka i Pixel do adopcji

PESTKA to przebojowa indywidualistka i typowy labkowy rozrabiaka. Wszędzie jej pełno i wszystko musi sprawdzić 🙂 Jest energiczna i odważna. Jak się na coś „zafiksuje” to na pewno to zrobi. Świetnie odnajdzie się w aktywnej, znającej potrzeby szczeniaków rodzinie. Przed dzieciakami nauka zasad i dobrych manier.

Pestka i Pixel do adopcji Pestka i Pixel do adopcji Pestka i Pixel do adopcji

Oba szczeniaki dopiero zaczynają „normalne życie” i jeszcze sporo przed nimi. Nowe domy powinny być świadome, że maluchy żyły w tragicznych warunkach więc trzeba uważać na dietę i wciąż kontrolować ich stan. Obecnie czują się dobrze, jedzą z apetytem i szybko nadrabiają zaległości. DLA MALUCHÓW – SZUKAMY rozsądnych domów, gotowych na problemy wychowawcze i otwartych na pracę z psem. Nie szukamy domów gdzie pies będzie mieszkał „na podwórku”, albo w kojcu czy budzie…. Nie szukamy domów, które oczekują „psa idealnego”. Nie szukamy domów, które uważają, że szczeniak wychowa się sam. Szukamy, fajnych i cierpliwych rodzin, przy których Pixel i Pestka, poczują się bezpiecznie. Obowiązuje procedura adopcyjna i sterylizacja w odpowiednim wieku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

1 thoughts on “PESTKA i PIXEL ok.5-6miesięczne czyli nasze interwencyjne szczeniaki :-)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *