JAGO, 3-letni labrador do adopcji

Jago, labrador do adopcji

Jago to labrador, którego wprost nie można nie pokochać.❤️

Jago jest pięknym labradorem, w którego wyrazie oczu, i uśmiechu można zatopić całe serce. To niesamowicie pozytywny, inteligentny, pozbawiony agresji pies. Jest grzeczny, bardzo ufny i przyjacielski, zrównoważony emocjonalnie. Nie sprawia żadnych problemów. Uwielbia długie spacery, kocha wodę, pływanie a nawet schłodzenie się w kałuży. Jest bardzo radosnym psem, skorym do wszelkich zabaw, potrzebuje zarówno dużej aktywności fizycznej jak i zadań zadań mentalnych. Jak w każdym młodym labradorze drzemią w nim niespożyte pokłady energii.

Zna podstawowe komendy, od małego był uczony komendy „fe”, co oznaczało, że czegoś nie wolno. Na smyczy chodzi w sumie poprawnie, na początku spaceru trochę ciągnie, ale gdy minie pierwsza ekscytacja zapachami, to już ładnie idzie dalej. Stosunek do innych psów poprawny, kumpluje się i bawi z psami, ale ma w swoim obecnym otoczeniu również psy, które nie za bardzo toleruje i raczej unika. Stosunek do kotów nieznany. Uwielbia jazdę w samochodzie, wystarczy otworzyć drzwi i Jago jest już w środku. Ze względu na dużą żywiołowość nie polecany jest do domu z małymi dziećmi, natomiast nastolatkowie jako towarzysze zabaw i szaleństw są mile widziani.

Jest psem niezwykle przywiązanym do człowieka, kocha go całym sobą, umie to okazać. Lubi się przytulać do opiekuna i leżeć na kanapie obok niego. Jago to labrador, którego wprost nie można nie pokochać. Dlatego też szukamy dla labka opiekunów, którzy zapewnią mu odpowiednią dla jego temperamentu dawkę ruchu i wyzwań mentalnych, otoczą go ciepłem i miłością na jaką zasługuje. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niego czas.

Jago ma wszystkie szczepienia, jest wykastrowany. Przebywa w woj. pomorskim, niedaleko Gdańska

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji Jago, labrador do adopcji

9 thoughts on “JAGO, 3-letni labrador do adopcji”

 1. Dom o powierzchni 160 m i działka 10 arów to dla Pani Bernadetty niewystarczające warunki do adopcji pieska bo chwilowo nie ma ogrodzenia, tłumaczenie, że pies będzie się stresował i uciekał to jest chyba widzimisię ale w bloku w 50 m jest ok, pies będzie czuł się bezpieczne, nie będzie mu przeszkadzał ruch uliczny itd. Parodia.

 2. Z całym szacunkiem , ale ogrodzenie to podstawa . Labki są ciekawe świata i niestety mają skłonność do ucieczek.
  Nie ma podstaw się obrażać….w końcu bierzemy Psy na warunkach Labradory org . i powinniśmy to uszanować .
  Szanujmy się wzajemnie i nie ma tu co filozofować i proszę m iwierzyć , tu nie ma parodii jak to Pan określił . ,
  Liczy się dobro Psa , pozdrawiam

  1. Z całym szacunkiem. Myślimy tu o dobro pieska ale panie B. Tak to przedstawiła że dla niej nie liczy się kto weźmie pieska tylko się liczy to żeby było ogrodzenie. A czy w bloku jest takie ogrodzenie? Tłumaczyliśmy pani B. że ogrodzenie będzie na wiosnę a do tego czasu i tak byśmy z pieskiem chodzili na smyczy bo jak wiadomo dla takiego pieska to jest stres i lęk przed nowym otoczeniem.

 3. Zniesmaczony 😜 dodam jeszcze że to musi być willa z basenem (bo te pieski lubią wodę) kamery a przede wszystkim ogrodzenie. No my tego nie posiadamy dlatego odrazu zostaliśmy skreśleni. Tylko że tego pieska chcieliśmy do domu a nie na podwórko.Wiec nie wiem w czym to przeszkadza że nie mamy ogrodzenia. Następnym razem jak dajecie państwo takie ogłoszenie to proszę wyszczególnić jakie muszą być spełnione warunki. To byście mieli mniej tel. i pracy

 4. Tak dzwoniąc w sprawie adopcji ma się wrażenie że w ogóle nie chcą oddać pieska bo jest odrazu dyskwalifikacja na starcie , bardzo nie miła pani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.