Loca, labradorka do adopcji – nieaktualne

Loca, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Fundacja poMOC dla zwierząt.

LOCA
LABRADOR
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 12/2021
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

Loca do schroniska trafiła z ulicy. Ma usposobienie typowe dla labradorów. Jest łagodna, wesoła i bardzo energiczna. Ceni sobie kontakt z człowiekiem, jest ufna, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, uwielbia głaskanie i przytulanie. Obdarzona jest dużą inteligencją, ale jednocześnie bywa uparta. Jak każdy labrador wymaga konsekwentnego, lecz łagodnego traktowania. Loca ma problem ze skupieniem swojej uwagi na przewodniku. Widać, że do tej pory nikt nie poświęcił jej zbyt dużo czasu na ułożenie. Przyszli opiekunowie muszą zadbać o jej ułożenie i poświęcić jej czas na naukę. Idealnie gdyby trafiła do osób znających rasę.

Loca sprawdzi się tylko w aktywnym domu. Trzeba zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki lub chodzenie po górach. Wybiegany labrador, któremu umożliwiono pracę, jest spokojny i w domu lubi poleniuchować.

Ma dobry kontakt z innymi psami. Zaczepiona potrafi odpuścić. Może zamieszkać w domu z psem lub suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Loca bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Wydaje się być psem domowym, dobrze czuje się w pomieszczeniach.

Loca to młoda sunia o łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Powinna trafić do domu, który wykorzysta jej potencjał. Mamy nadzieję, że ten pozytywny pies nie będzie musiał długo czekać w schronisku na odpowiedzialny i kochający dom.

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567
Przebywa w schronisku na Śląsku.
Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej. Ankietę wysyłamy mailowo. Jesteś zainteresowany adopcją? Napisz do nas, wyślemy Ci ankietę. Nasz adres mailowy: pomoc@dla-zwierzat.pl.

 

Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *