Nuka, 2 letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Nuka, labradorka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. To ja, Nuka. Szukam swojego człowieka ❤️.

NUKA to bardzo radosna i ekspresyjna dziewczynka. Typowa labkowa dwulatka, wciąż gotowa do nowych wyzwań. Energia to jej drugie imię 😁😉. Wszystko ją ciekawi i wszystko musi natychmiast zobaczyć. Kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia jego bliskość. Cieszy ją możliwość bycia w centrum uwagi. Grzecznie zostaje sama w domu i pod nieobecność opiekuna potrafi zająć się swoimi zabawkami i gryzakami. Zachowuje czystość. Nie niszczy. Jest pokojowo nastawiona do innych zwierząt. Chętnie uczestniczy w zabawach. Nie znamy jej stosunku do kotów. Poprawnie chodzi na smyczy ale jest tylko psim podrostkiem więc nie należy oczekiwać cudów😉. Nuka potrafi cieszyć się nie zważając na to co się dzieje wokół niej dlatego nie powinna trafić do domu z małymi dziećmi.

Na pewno świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Chcielibyśmy, żeby sunia trafiła do ludzi dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić tej ślicznej dziewczynce bezpieczeństwo i stabilizację.

Nuka chętnie się uczy, wystarczy odpowiednio ukierunkować jej żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje. Obecnie Nuka przebywa przebywa w okolicach Łodzi.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Nuka, labradorka do adopcji Nuka, labradorka do adopcji Nuka, labradorka do adopcji Nuka, labradorka do adopcji Nuka, labradorka do adopcji Nuka, labradorka do adopcji

5 thoughts on “Nuka, 2 letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Piękna dziewczynka, żebym nie miała mojego chłopaka ze schroniska to już bym ją przygarneła.
    Trzymam ✊✊✊o dobrego opiekuna dla Nauki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *