Misia, nieco ponadroczna sunia w typie labradora do adopcji

Misia, labradorka do adopcji

Fundacja poMOC dla zwierząt. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie dobry dom, który wykorzysta jej potencjał.

MISIA
LABRADOR
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 02/2023
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: OK. 25 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT
Misia urodziła się w pseudohodowli. Przeszła w swoim krótkim życiu już przez kilka domów. Żaden z nich nie zapewnił jej ani odpowiedniej opieki, ani wychowania i w ten sposób zmarnował jej cenne szczenięce miesiące. Mamy nadzieję, że schronisko to ostatni przystanek Misi w drodze po lepsze życie.
Misia, jak każdy labrador, jest wesoła i energiczna. Bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem i lubi być blisko ludzi. Jest prawdziwym pieszczochem, głaskanie i przytulanie sprawia jej sporo radości. Zna kilka komend, jest niesamowicie mądra i szybko się uczy. Sporo frajdy sprawia jej współpraca z człowiekiem, na dodatek jest zapatrzona w przewodnika, dlatego praca z nią nie powinna być trudna. Kocha zabawę patykami i piłkami. Lubi aportować i świetnie jej to wychodzi. Jak każdy labrador wymaga konsekwentnego, lecz łagodnego traktowania. Nie wiemy dokładnie co Misia przeszła w poprzednich domach, więc przyszli opiekunowie powinni być przygotowani na ewentualne problemy behawioralne.
Misia zdecydowanie sprawdzi się w aktywnym domu, trzeba zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki lub chodzenie po górach. Wybiegany labrador, któremu umożliwiono pracę, jest spokojny i w domu lubi poleniuchować.
Ma bardzo dobry kontakt z innymi psami. Zaczepiona potrafi odpuścić. Na wybiegu, na którym przebywa z psami lubi się bawić i wygłupiać z psimi kumplami. Myślimy, że w nowym domu dobrze zrobi jej towarzystwo zrównoważonego psa.
Jest sunią domową, dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.
Misia to mądry psiak o łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie dobry dom, który wykorzysta jej potencjał i już nigdy jej nie porzuci.
Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej. Jesteś zainteresowany adopcją? Napisz do nas, wyślemy Ci ankietę. Nasz adres: pomoc@dla-zwierzat.pl.
Sunia przebywa w schronisku na Śląsku.
Kontakt w sprawie adopcji: Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Misia, nieco ponadroczna sunia w typie labradora do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *