Fabi, ok. 2-letnia labusia do pilnej adopcji

Fabi, labradorka do adopcji

Szukamy dla niej wspaniałego, pełnego miłości, stabilnego domu aby mogła poczuć się szczęśliwym, kochanym przez człowieka psem.

Fabi, bo takie imię dostała od tymczasowych opiekunów, została porzucona na jednej z małopolskich wsi. Szukała schronienia i na szczęście została tymczasowo przygarnięta przez obecnych opiekunów. W domu są jednakże już psy i nie może tam zostać na stałe. Fabi jest niezwykle przyjazna, radosna, rozmerdana, spragniona głasków i miziania, domaga się uwagi i pieszczot. Przyjazna do ludzi, psów a koty na podwórku goni raczej w celach zabawowych. Sunia kocha się bawić, biegać, uwielbia przytulanie i głaskanie po brzuszku. Nie zna żadnych komend, nie zna ciepła rodzinnego domu, które dopiero w bardzo awaryjnym domu tymczasowym poznaje i uczy się być psem domowym. Jest grzeczna, wpatrzona w człowieka, inteligentna, szybko się uczy i dostosowuje do nowego otoczenia. Reaguje na swoje imię. Kocha wodę.

Wymaga jeszcze sporo pracy: nauka chodzenia na smyczy i psiego savoir vivre musi być kontynuowana, ale jesteśmy przekonani, że i te umiejętności opanuje bardzo szybko, tylko musi być przyzwyczajana do regularnych spacerów. To pojętna i wytrwała w nauce labka. Szukamy dla Fabi domu, najchętniej domku z ogrodem. Sunia jest przeuroczą labką, która z pewnością skradnie serce niejednego człowieka. Szukamy dla niej wspaniałego, pełnego miłości, stabilnego domu aby mogła poczuć się szczęśliwym, kochanym przez człowieka psem.
Fabi przebywa w Małopolsce, niedaleko Szczucina.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Fabi, labradorka do adopcji Fabi, labradorka do adopcji Fabi, labradorka do adopcji Fabi, labradorka do adopcji Fabi, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *