Nuka – 4 letnia śliczna czekoladowa labradorka do adopcji – nieaktualne

Nuka labradorka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Szukamy dla Nuki bezpiecznego domu…❤️

Nuka – 4 letnia śliczna czekoladowa labradorka do adopcji

Nuka jest śliczna czekoladową labradorką o pełnym łagodności, sarnim spojrzeniu. W jej orzechowych oczach można zatopić cale serce. Bardzo przyjazna i żywiołowa dziewczyna. Energia ja wprost rozpiera, kocha bieganie, wszelkie zabawy, najchętniej z piłeczką, uwielbia aktywnie spędzać czas. Szybko się uczy. Nie znosi nudy i wciąż jest w ruchu. Kocha ludzi i uwielbia być w centrum uwagi. Cieszy ją bliskość człowieka, potrzebuje na co dzień więzi z nim, chce mu towarzyszyć, być blisko niego, tym bardziej, że niedawno straciła swojego opiekuna. Ciągnie na smyczy bo kocha węszenie i ogrom zapachów i bodźców potrafi ją na spacerze całkowicie pochłonąć i zapomina o wyuczonych już z zasadach. Jak na rasowego labradora przystało, Nuka kocha wodę, to jej żywioł… Zachowuje czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia. Grzecznie zostaje sama i nic nie niszczy, jednak lubi penetrować wszelkie zakątki za jedzeniem. Koty goni, dużych psów się trochę obawia, lubi małe pieski. Ze względu na dość dużą posturę i ogromną żywiołowość i spontaniczność nie polecana do domu z małymi dziećmi.

Szukamy dla Nuki pełnego miłości i bezpieczeństwa domu, aktywnych opiekunów, którzy zapewnią tej żywiołowej suni odpowiednią dawkę ruchu, spacerów, zabaw i koniecznie miejsce przy swoim boku na kanapie. Szukamy dla niej nastawionych na pracę i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z żywiołowym labradorem.

Nuka jest zdrowa, ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia i jest zachipowana. Przebywa w woj. mazowieckim, ok. 70 km od Warszawy.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nuka labradorka do adopcji Nuka labradorka do adopcji Nuka labradorka do adopcji Nuka labradorka do adopcji Nuka labradorka do adopcji

6 thoughts on “Nuka – 4 letnia śliczna czekoladowa labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Psiaki potrzebują mieć swojego człowieka, odejście kochającego opiekuna to dla nich trauma. Mam nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto Cię pokocha mimo wszystko. Zasługujesz na to. Polecam wszystkim książkę – Gregory Berns Jak kochają nas psy. Tajemnica psiego mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *