Bruno, 4-letni urodziwy i energiczny labrador do adopcji

Bruno, labrador do adopcji

Kto otworzy serce dla tego sympatycznego biszkopcika.❤️

To przyjazny, radosny pies, uwielbiający ruch, zabawy z piłeczką i szarpakiem. Jest bardzo spontaniczny, z człowiekiem wita się całym sobą, ma to labradorowe młodzieńcze ADHD. Mądry, błyskotliwy przy odrobinie cierpliwości ze strony opiekuna w mig poznaje reguły zachowania – bardzo się stara. Na smyczy, zwłaszcza w pierwszych minutach spaceru ciągnie, także sporo pracy przed nowym opiekunem w tej kwestii.

Pies dotychczas mieszkał na wsi w domu z ogrodem wiec chodzenie na smyczy potrzebne mu w sumie było tylko do przechodzenia przez ruchliwą drogę. Zresztą opiekun – osoba starsza, nie ma już siły na spacery z takim spontanicznym psem. Może zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym (bardzo cieszy się z odwiedzin wnuków swojego opiekuna). Bruno kocha człowieka, chce mu towarzyszyć w codziennym życiu. To bardzo inteligentny pies, otwarty bardzo na opiekuna. Okazuje ogromną wdzięczność za wszelkie zainteresowanie nim (mizianki i głaski). Może zamieszkać z sunią, bo samce swoich gabarytów traktuje wybiórczo. Stosunek do kotów – nieznany. Umie jeździć w samochodzie, ale dotychczas tylko na krótsze odcinki. Bardzo dzielnie zachowuje się w czasie wizyt u weterynarza.

Szukamy dla Bruno stabilnej rodziny, dla której będzie pełnoprawnym jej członkiem, opiekunów, którzy będą dalej pracować z psem, rozumnie uczyć go i socjalizować, pozwolą psu towarzyszyć w codziennym życiu.

Preferujemy dla Bruno domek z ogródkiem, bo od szczeniaka jest do tego przyzwyczajony. Pies ma wszystkie wymagane szczepienia.
Przebywa w woj. małopolskim, niedaleko Wadowic.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji

One thought on “Bruno, 4-letni urodziwy i energiczny labrador do adopcji”

  1. Witam, Chyba dojrzeliśmy do tego żeby dać domek kolejnemu dzieciakowi. W czerwcu odszedł nasz ukochany Igi ( Bacuś, Iguś), Zresztą też był zabrany z waszej fundacji. Mieszkamy pod Bielskiem. Do Wadowic mamy jakieś 25 km. Gabrysia 608202538

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *