Kazio, 12 miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Kazio, labrador do adopcji

Wyadoptowany. To fajny, zrównoważony pies, który do pełni szczęścia potrzebuje jedynie kochającej rodziny.

KAZIO 💗 żywiołowy, pełen pomysłów labkowy dzieciak. Radosny, energiczny i towarzyski 😊. Uwielbia pływać. Kocha kontakt z człowiekiem i zrobi wszystko żeby mu się przypodobać. Lubi się uczyć i zna podstawowe komendy. Jest grzeczny i posłuszny o ile w ogóle w przypadku takiego młodziaka można użyć słowa „grzeczny i posłuszny” 😉. Na spacerach zachowuje się poprawnie i można nad nim „jako tako” zapanować a to duży plus 😁. To jeszcze młodziak więc wiele rzeczy go ciekawi i interesuje dlatego nie należy oczekiwać cudów.

Kaziu czasem chodzi na smyczy jak anioł a czasem ciągnie jak smok – nowy dom powinien być gotowy na różny rozwój sytuacji 😉. Chłopak zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Jest przyjazny, ufny i wesoły. Nie przejawia agresji ani do ludzi ani do innych zwierząt. W kontaktach z innymi psami jest zachęcającym do zabawy wesołkiem. Bez problemu podróżuje. Nowi opiekunowie muszą być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii ale potrafi też się wyciszyć i spokojnie czekać na zadania. Idealnie wpasuje się w aktywny dom. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”.

Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, znających od podszewki życie z psim podrostkiem. Chcemy, żeby nowy dom miał dla tego dzieciaka czas i chciał z nim pracować😊. To fajny, zrównoważony pies, który do pełni szczęścia potrzebuje jedynie kochającej rodziny. Kazik przebywa w województwie zachodniopomorskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji Kazio, labrador do adopcji

3 thoughts on “Kazio, 12 miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Czy piesek jest zdrowy? Chętnie go przyjmiemy do naszego domu z ogródkiem. Mamy doświadczenie z labradorami. Mieliśmy czarną labradorkę, która 4 lata temu odeszła. Po niej był kot. Przez 17 lat w domu był jakiś zwierzak – teraz tak pusto….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *