Nora, 7-letnia przeurocza labradorka bardzo spragniona człowieka szuka nowego domku

Nora, labradorka do adopcji

Jest jak prawie każdy labrador wpatrzona w człowieka. Kto ją pokocha?❤️

Nora to pogodna, bardzo przyjazna, żywiołowa, otwarta na otaczający ją świat labradorka. Taki typ psiego sangwinika, silna, z jednej strony stabilna i zrównoważona, z drugiej strony bardzo żywiołowa i spontaniczna. Lubi zabawy piłeczka i patyczkiem, bieganie za nimi. Lubi pluszowe zabawki.

Jest jak prawie każdy labrador wpatrzona w człowieka, darzy go szczególną atencją, wielki z niej przytulas i pieszczoch.
Każdy gość w domu jest przez Norę witany z ogromną radością, rozmerdany ogonek o mało jej nie odpadnie.
Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, chyba że zobaczy gdzieś z daleka nieznajomego kotka, to wtedy potrafi pociągnąć w jego stronę. Swoje domowe koty, z którymi dorastała jak najbardziej toleruje. W stosunku do psów przyjazna, ale nie pozwala na dominacje. Pozostawiona sama w domu na czas nieobecności opiekuna nie niszczy i nie szczeka, ale jest mistrzynią w otwieraniu nie zamkniętych na klucz drzwi, skacze na klamki i z łatwością je otwiera.

Ponieważ Nora jest dość potężnej postury, nie polecana jest do domu z małymi dziećmi, bo w swojej żywiołowości może dziecko przewrócić.

Szukamy dla Norci ciepłego domku z miejscem dla niej na kanapie, opiekunów równie pogodnych jak ona, którzy obdarzą ją zainteresowaniem, miłością na jaka zasługuje
Nora jest zdrowa, ma książeczkę zdrowia i wszystkie wymagane szczepienia.
Mieszka obecnie w woj. podkarpackim.

Poprzedni wpis 
Nora, 6-letnia przeurocza labradorka bardzo spragniona człowieka szuka nowego domku – nieaktualne

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nora, labradorka do adopcjiNora, labradorka do adopcjiNora, labradorka do adopcji Nora, labradorka do adopcji Nora, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *