Nora, 6-letnia przeurocza labradorka bardzo spragniona człowieka szuka nowego domku – nieaktualne

Nora, labradorka do adopcji

Właścicielka wycofała adopcję suni. Jest jak prawie każdy labrador wpatrzona w człowieka. Kto ją pokocha?❤️

Nora to pogodna, bardzo przyjazna, żywiołowa, otwarta na otaczający ją świat labradorka. Taki typ psiego sangwinika, silna, z jednej strony stabilna i zrównoważona, z drugiej strony bardzo żywiołowa i spontaniczna. Lubi zabawy piłeczka i patyczkiem, bieganie za nimi. Lubi pluszowe zabawki.

Jest jak prawie każdy labrador wpatrzona w człowieka, darzy go szczególną atencją, wielki z niej przytulas i pieszczoch.
Każdy gość w domu jest przez Norę witany z ogromną radością, rozmerdany ogonek o mało jej nie odpadnie.
Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, chyba że zobaczy gdzieś z daleka nieznajomego kotka, to wtedy potrafi pociągnąć w jego stronę. Swoje domowe koty, z którymi dorastała jak najbardziej toleruje. W stosunku do psów przyjazna, ale nie pozwala na dominacje. Pozostawiona sama w domu na czas nieobecności opiekuna nie niszczy i nie szczeka, ale jest mistrzynią w otwieraniu nie zamkniętych na klucz drzwi, skacze na klamki i z łatwością je otwiera.

Ponieważ Nora jest dość potężnej postury, nie polecana jest do domu z małymi dziećmi, bo w swojej żywiołowości może dziecko przewrócić.

Szukamy dla Norci ciepłego domku z miejscem dla niej na kanapie, opiekunów równie pogodnych jak ona, którzy obdarzą ją zainteresowaniem, miłością na jaka zasługuje
Nora jest zdrowa, ma książeczkę zdrowia i wszystkie wymagane szczepienia.
Mieszka obecnie w woj. podkarpackim.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nora, labradorka do adopcji Nora, labradorka do adopcji Nora, labradorka do adopcji Nora, labradorka do adopcji Nora, labradorka do adopcji

10 thoughts on “Nora, 6-letnia przeurocza labradorka bardzo spragniona człowieka szuka nowego domku – nieaktualne”

  1. Chętnie bym przyciągnęła dla synów niedawno pochowalismy naszego Pupila również Lablador bym kochanym pieskiem

   1. A czy ona jest wysterelizowana ?? Mamy 2,5 letniego bernańczyka i kota dachowsca. Może moglibyśmy spróbować ? Mieszkamy w domu z ogrodem.

 1. Dobry wieczór
  Jestem zainteresowana adopcją Dory. Mieszkam w domu pod Gdanskiem z mezem i 5 letnimi bliźniakami.Niedano odeszla nasza 13 letnia labka. Bardzo ją opłakujemy ale tez pragniemy pieska. Mamy wolne zawody.Pracujemy w domu.Piesek mało bylby sam.Nasza sunia jezdzila z nami na wakacje i do rodziny. Nigdy przez 13 lat nie byla w hotelu.Spala z nami w lozku:)
  Mamy duzy ogród.Mieszkamy 200 m od jeziora. Mam swój mini lasek. Kochamy wszystkie zwierzeta. Mamy konia z adopcji i kootka znajde. Krmiona byłaby royal caninem( jak poprzednia sunia). Nasze zwierzaki są dla nas jak dzieci. Proszę rozwazyc nas przy wyborze domu dla labki

 2. Witam, jestem zainteresowana adopcja. Ankieta adopcyjna jest u Państwa od jakiegoś czasu. Szukamy suczki jako siostry dla naszego kundelka do domu z ogrodem. Bardzo proszę o kontakt! Pozdrawiam

 3. Witam jesteśmy ze Śląska, ja ( czyli tą brzydsza połówka) , jestem za tym aby adoptować Norę , Kochamy zwierzaki , obecnie nie posiadamy żadnego, ciężko mi się pozbierać po stracie Kochanego Serdelka w maju tamtego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *