Zosia, 1,5-roczna przeurocza, bardzo rezolutna labusia szuka aktywnego domku – nieaktualne

Zosia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kto pokocha Zosię?

Zosia jest bardzo energicznym, żywiołowym labradorem. Jak na młodziutkiego, labka przystało kocha wszelkiego rodzaju zabawy i bieganie. Inteligentna, bardzo bystra labusia zna podstawowe komendy, ale ich wykonywanie idzie jej lepiej w warunkach domowych, na zewnątrz, na spacerze zbyt wiele bodźców ją rozprasza, wszystko interesuje. Ale trening czyni mistrza, chęci do współpracy i nauki jej nie brakuje.

Sunia potrzebuje cierpliwych, pełnych empatii dla jeszcze szczenięcych „wybryków” młodziutkiego psa, aktywnych opiekunów, którzy zapewnią jej nie tylko wystarczającą ilość spacerów, ale także zadań mentalnych. Labusia jest wielkim pieszczochem, wpatrzona w człowieka, ufna.

Zosia ciągnie na smyczy, nauka chodzenia musi być nadal kontynuowana. Umie jeździć w samochodzie. Sunia zachowuje czystość w domu. Ma dobre stosunki z innymi zwierzętami, wobec dominujących psów jest uległa. Mieszka z kotem. Zosia ma wszystkie wymagane szczepienia. Mieszka w woj. pomorskim.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Zosia, labradorka do adopcji Zosia, labradorka do adopcji

19 thoughts on “Zosia, 1,5-roczna przeurocza, bardzo rezolutna labusia szuka aktywnego domku – nieaktualne”

  1. Mam rocznego labka Aro ( uratowany w wieku 4 tygodni), sunię Truflę z fundacji 9 letnią. Może Zośka by się zaadoptowała? Było by super. Anna

  2. Chcielibyśmy bardzo adoptowac Zosię, mamy labradorke w domu z ogrodem, nasza kartka zgloszeniowa juz została wczesniej wysłana

  3. Dzień dobry
    Bardzo chętnie adoptujemy tę śliczną dziewczynę. Mieliśmy już dwa labradory. Mamy domek z ogródkiem. W tej chwili bez zwierzaka. Trójka dzieci. Czekam na informacje.

  4. Witam bardzo chętnie zaadaptujemy suczkę mamy już suczkę labladorke myśle ze super się dogadają czekam na info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *