Nestor, 5-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Nestor, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Szukamy dla szczeniaka aktywnych opiekunów, kochających i otwartych na pracę z psem.

Przedstawiamy Nestora 5 miesięcznego prześlicznego biszkopcika. Nestorek kocha wszystkich i wszystko. Uwielbia towarzystwo ludzi, cieszy się do wszystkich, szuka każdej możliwości zabawy i zainteresowania sobą człowieka. Potrzebuje dużo aktywności fizycznej i koniecznie zadań mentalnych, kocha takie zabawy, jest bardzo inteligentny i otwarty na prace z opiekunem. Zna podstawowe komendy. Bardzo lubi zabawy z innymi psami.

Szukamy dla tej biszkoptowej laboradości aktywnej rodzinki, najchętniej domu z ogrodem, gdzie Nestorek między spacerami będzie mieć możliwość dodatkowej aktywności. Dom z dziećmi, ale w wieku szkolnym. Szukamy dla szczeniaka nowych aktywnych opiekunów, otwartych na pracę z psem, którzy poświęcą mu dużo czasu, otoczą go troską i miłością. Drugi pies lub sunia w domu adopcyjnym mile widziane, ale nie jest to warunkiem adopcji. Nestor ma książeczkę zdrowia, jest odrobaczony, ma wszystkie bieżące szczepienia. Obowiązuje procedura adopcyjna i kastracja w odpowiednim wieku. Nestor mieszka w woj. pomorskim, niedaleko Tczewa.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nestor, labrador do adopcji Nestor, labrador do adopcji Nestor, labrador do adopcji Nestor, labrador do adopcji Nestor, labrador do adopcji Nestor, labrador do adopcji Nestor, labrador do adopcji

5 thoughts on “Nestor, 5-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Śliczny cudak. Już mamy labradora czekoladowego 7 miesięcznego więc na pewno by się dogadały. Jesteśmy bardzo zainteresowani adopcją.

  2. Ankietę uzupełniłem kompletną. Czekam na kontakt i jakieś dalsze informacje. Synowie dopytują mnie o Nestorka co kilka minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *