GRAFI, 9-letni piękny i niezwykle pogodny czekoladek szuka ciepłego domku

Grafi, labrador do adopcji

Kto pokocha Czekolaba?❤️

Grafi jest bardzo urodziwym czekolabkiem. Niezwykle pogodny, spokojny i ufny w stosunku do człowieka. Uwielbia kontakt z ludźmi. Nie lubi i nie chce być sam, bo tak naprawdę cały czas jest przyzwyczajony do przebywania w otoczeniu bliskich mu osób. Jest bezkonfliktowy w stosunku do samców. Na spacerach reaguje żywiołowo na inne psy, chce się z nimi bawić. Miał kontakt z kotami, ale nie interesował się nimi.

Grafi jest już psem seniorem i jak większość labradorów w tym wieku ma problemy ze stawami i chodzeniem po schodach. Jest uczulony na pyłki roślin i grzyby. Potrzebuje karmy bez zbóż i kurczaka.

Szukamy dla Grafiego, ciepłego, pełnego miłości i zrozumienia domu bez schodów, najlepiej z ogródkiem, z miejscem na kanapie i opiekunów potrafiących pokochać starszego, spokojnego, bardzo przyjacielskiego labradora.

Grafi ma aktualna książeczkę zdrowie i wymagane szczepienia.
Mieszka w Środzie Wielkopolskiej

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Grafi, labrador do adopcji Grafi, labrador do adopcji Grafi, labrador do adopcji Grafi, labrador do adopcji Grafi, labrador do adopcji Grafi, labrador do adopcji Grafi, labrador do adopcji

3 thoughts on “GRAFI, 9-letni piękny i niezwykle pogodny czekoladek szuka ciepłego domku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *