Smutna historia Nero. Kto pokocha tego pięknego czarnulka – nieaktualne

Nero do adopcji

Wyadoptowany. Schronisko dla Zwierząt w Opolu.

NERO – Kto pokocha tego pięknego czarnulka – NERO czarny 2,5 letni chłopak o smutnej historii. Mieszkał od szczeniaczka w domu z podwórkiem, wychowywał się z dziećmi, ale tak sobie żył, w sumie dla siebie. Nie chodził na spacery. Jego opiekunowie sprzedali dom z ogrodem, przeprowadzili się do mieszkania bloku i tam Nero nie mógł się odnaleźć. Wyadoptowano go na jeden dzień, bo osoba, która go przygarnęła, nie sądziła, że z psem chodzi się parę razy dziennie na spacer. I tak Nero wylądował w schronie.

Nero jest super fajnym psem, trochę nieufnym w pierwszym kontakcie, ale szybko przekonuje się do przyjaznych mu osób. Chłopak musi się wiele nauczyć, przede wszystkim poznać świat, może ulicę, ruch samochodów, przechodzących ludzi. Musi nauczyć się chodzić na smyczy i obcować z innymi psami, nauczyć się z nimi zabawy. Nero jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Będzie super przyjacielem, tylko trzeba mu poświęcić trochę czasu na naukę i okazać dużo empatii. Poszukujemy dla niego domu, gdzie będzie jedynakiem, bez kotów.
Kontakt : Schronisko dla Zwierząt w OPOLU tel. 77 4545 902

Ogłoszenie grzecznościowe.

Nero do adopcji Nero do adopcji Nero do adopcji Nero do adopcji Nero do adopcji Nero do adopcji Nero do adopcji

3 thoughts on “Smutna historia Nero. Kto pokocha tego pięknego czarnulka – nieaktualne”

  1. Witam…serce mi pęka gdy czytam te w większości smutne historię…2 lata temu odszedł mój biszkoptowy przyjaciel chętnie bym wzięła następnego ale zmieniłam mieszkanie z 1 na 3 piętro w bloku męczył by się oby jak najmniej było takich historii…pozdrawiam

    1. Mieszkam w bloku na 3piętrze Daisy skończyła 11lat Nie sądzę żeby się męczyła jest szczęśliwym psem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *