Inka, bardzo radosna labradorka do adopcji

Inka, labradorka do adopcji

Może to Ty dasz jej szansę?

Inka jest jednym z najbardziej radosnych zwierzaków w naszym schronisku ❤️ To średniej wielkości, ok. 9-letnia suczka w typie labradora. Inka od początku była otwarta na ludzi, domagała się wyjścia i cieszyła na widok wszystkich.
Nie ma problemów z akceptacją suczek ani psów, z każdym nowym psim towarzyszem próbuje się zaprzyjaźnić. Na spacerach Inka potrafi być dość energiczna. Sprawdza wszelkie zapachy czyhające w trawie wesoło przy tym „pochrumkując”.

Suczka łatwo przywiązuje się do ludzi. Widać, że bardzo brakuje jej tej jednej, wyjątkowej osoby, którą mogłaby pokochać z wzajemnością. Ince przydałby się dom z możliwością długich spacerów, tak aby mogła się „wybiegać”. Z pewnością dobrze odnajdzie się w domu z dziećmi bądź też innymi psami.
Może to ty dasz jej szansę?

Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *