Nemo – ok. 3 letni piękny labrador uratowany przed wywózką do Radys – nieaktualne

Nemo, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Wieści z domu tymczasowego.

Nemo po warszawskiej przygodzie w awaryjnym DT zmienił klimat i pojechał do naszego DT w woj. kujawsko-pomorskim. Ten młody labrador jest bardzo radosnym, żywiołowym psem. Potrzebuje dużej aktywności. Ma duży apetyt, bardzo lubi jeść, nabiera ciałka. Uwielbia długie spacery, bieganie za patyczkiem, świetnie rozumie się z suczkami i małymi pieskami . Wobec dużych psów, które nie wykazują w stosunku do Nemo dominacji, reaguje bardzo dobrze.

Zdaniem opiekunki z DT, Nemo powinien zamieszkać w domu bez drugiego dużego samca, może zamieszkać z sunią.

Najważniejszy dla Nemo jest człowiek, bardzo szuka jego towarzystwa, kocha być przytulany, głaskany i miziany co widać na zdjęciach. Wskazuje to, że bardzo mu brakowało dotychczas tej więzi z człowiekiem. Nemo na pewno będzie wspaniałym psim przyjacielem, towarzyszem spacerów i zabaw.

Nemo jest odrobaczony i zaszczepiony.
Mieszka obecnie w kujawsko-pomorskim.

Dziękujemy bardzo Pani Magdzie z Warszawy i jej rodzinie za opiekę nad Nemo, za jego transport oraz prezent dla psa w postaci ładnych szelek.

Poprzedni wpis:
NEMO – znaleziony w okolicach Radomia – zabezpieczony i uratowany przed wywózką do schroniska w Radysach

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji Nemo, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *