Mokka, 6,5-letnia śliczna labradorka szuka nowego domu – nieaktualne

Mokka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kto pokocha czekoladkę? ❤️

Przedstawiamy uroczą, rosłą, pięknie zbudowaną labradorkę Mokkę. Jest bardzo mądrą, zrównoważoną sunią, grzeczną, przyjazną, ale oczywiście zdolną też do różnorakich zabawowych szaleństw. Wesoła, kontaktowa, przesympatyczna labradorka, pełna energii, lubiąca spacery i  wodę. Chodzi ładnie na smyczy. Bardzo proludzka, uwielbia pieszczotki, drapanko, mizianie.

Na pewno sprawdzi się jako wierna, lojalna i oddana towarzyszka długich spacerów. Jest bardzo inteligentna, lubi współpracować z opiekunem. Utrzymuje oczywiście czystość, może zamieszkać z psami i kotem. Nie ma w niej żadnej agresji lub chęci dominacji. Zostaje sama w domu pod nieobecność opiekuna, nie niszczy, nie hałasuje. Bardzo lubi jazdę samochodem. Ze względu na dość potężną posturę i żywiołowość nie jest polecana do małych dzieci, poniżej wieku szkolnego.

Szukamy dla Mokki domu z ogrodem, z ciepłym miejscem na kanapie, pogodnych, zrównoważonych opiekunów, którzy zapewnią suni odpowiednią dawkę ruchu, otoczą ją opieką, i zapewnią jej status pełnoprawnego członka rodziny.

Mokka ma wszystkie wymagane szczepienia i książeczkę zdrowia. Mieszka w woj. pomorskim, niedaleko Gdyni.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Mokka, labradorka do adopcji Mokka, labradorka do adopcji Mokka, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Mokka, 6,5-letnia śliczna labradorka szuka nowego domu – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *