Edi, 7-miesieczny labradorek do pokochania – nieaktualne

Edi, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy odpowiedzialnej rodziny, która go pokocha i pomoże normalnie żyć.

EDI 7 miesięcy ? Bardzo kontaktowy, ciekawy świata i wesoły psi dzieciak ?. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Nie znamy stosunku do kotów. Jest wstępnie nauczony czystości, ale to jeszcze szczeniak, więc nie można liczyć, że nie będzie wpadek.

Edi zostaje sam w domu i grzecznie czeka na powrót opiekuna. Do tej pory było to max 5 godz. Kocha przebywać z człowiekiem i lubi się uczyć ?. W swojej potrzebie kontaktu bywa natarczywy i mało delikatny ?. Bliskość i każdy objaw zainteresowania  sprawiają mu ogromną przyjemność. To taki typ przytulaska. Fajnie, żeby trafił do ludzi, którzy będą mu tę czułość okazywali.

EDI ma problemy z biodrami – być może są to początki dysplazji  a być może tylko zwykłe przesilenie. Do tej pory nie postawiano mu diagnozy. Szukamy dla szczeniaka świadomego domu. Najlepiej takiego, który ma doświadczenie w prowadzeniu psa z dysplazją i wie jak sobie z tym radzić. EDI jest młodym, aktywnym psem z problemem  więc nowy dom powinien zdawać sobie sprawę z jego potrzeb i być może ograniczeń. Fajnie gdyby mógł pływać  albo korzystać z bieżni wodnej. EDI potrzebuje przede wszystkim diagnostyki a potem odpowiedniej opieki. Szukamy odpowiedzialnej rodziny, która go pokocha i pomoże normalnie żyć.

EDI jest regularnie szczepiony i odrobaczany. Obecnie przebywa w woj. mazowieckim,

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji Edi, labrador do adopcji

8 thoughts on “Edi, 7-miesieczny labradorek do pokochania – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *