Misia, 3-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Misia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla niej odpowiedzialnych ludzi, którzy będą mieli czas i ochotę na pracę z młodym, aktywnym psem.

MISIA niecałe 3 lata? Sunia energiczna i aktywna. Bardzo radosna i kontaktowa. Uwielbia wszelkiego rodzaju zabawy i gonitwy. Dogaduje się z większością psów , również z suniami. Nie miała kontaktu z kotami.

Stara się zachowywać czystość. Pozostawiona sama w domu, nie robi demolek , ale pewnie nie pogardzi leżącymi butami? Jeżeli ma zapewnioną odpowiednią aktywność, jest fajnym zrównoważonym psem, który potrafi się wyciszyć i spokojnie poczekać na kolejny spacer. Nie jest psem uciążliwym. Na smyczy ciągnie jak smok.

W okazywaniu uczuć jak większość młodych labków jest bardzo wylewna, dlatego nie powinna trafić do rodziny z małymi dziećmi. Nowy dom musi zdawać sobie sprawę, że to bardzo młody pies. Misi nie wystarczą dwa półgodzinne spacery ,,wokół bloku”. Ona potrzebuje sporo ruchu i sporo zabaw węchowych.

Szukamy dla niej odpowiedzialnych ludzi, którzy będą mieli czas i ochotę na pracę z młodym, aktywnym psem. Chcemy, żeby trafiła do fajnej rodziny, która zapewni jej miłość i odpowiednią opiekę?

Mieszka w województwie dolnośląskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji

6 thoughts on “Misia, 3-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Jestem zainteresowana adopcją Misi. Możemy jej zapewnić dużo ruchu w lesie i ogrodzie oraz należytą opiekę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *