Majki, 14-miesięczny piękny i inteligentny labrador szuka nowego domu – nieaktualne

Majki, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Kto ulegnie urokowi tego przystojnego biszkopcika?❤️

Majki jest młodym, mądrym, błyskotliwym labradorem, ciekawym świata i chętnym do współpracy. Jak to na młodziutkiego labradora przystoi, jest bardzo energiczny. Potrzebuje dużo ruchu i wybiegania się, ma labradorowe młodzieńcze ADHD. W domu, jeśli jest wyspacerowany i wybiegany, to wypoczywa i spokojnie się zachowuje. To bardzo przyjazny i otwarty labek, ciekawy świata. Zna podstawowe komendy, lubi zadanie mentalne, za smaczka zrobi prawie wszystko. Majki kocha zabawę, szczególnie piłeczki i mocowanie z szarpakiem, bardzo lubi wspólną zabawę z innymi psami. Mieszka z kotem, który nie pozwala labkowi na dużą poufałość, ale oboje traktują się z szacunkiem. Majki poprawnie chodzi na smyczy. Lubi jazdę w samochodzie. Zachowuje czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia. Uwielbia wodę i pływanie.

Szukamy dla Majkiego ciepłego domu, aktywnych opiekunów, którzy zapewnią mu odpowiednią ilość spacerów, zabaw z innymi psami i umożliwią wybieganie się. Labek potrzebuje domu, w którym mógłby towarzyszyć człowiekowi w jego codzienności, a w zamian odwzajemni się bezwzględną przyjaźnią i wiernością. Pies jest zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia. Przebywa w Białej Podlaskiej, woj. lubelskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Majki, labrador do adopcji Majki, labrador do adopcji Majki, labrador do adopcji Majki, labrador do adopcji Majki, labrador do adopcji Majki, labrador do adopcji Majki, labrador do adopcji

5 thoughts on “Majki, 14-miesięczny piękny i inteligentny labrador szuka nowego domu – nieaktualne”

 1. Czy znany jest życiorys pieska nim trafił do adopcji.
  Bylem posiadaczem bardzo podobnego labradora, który już odszedł. Dlatego tez znam nawyki i upodobania tej rasy. Jetem ewentualnie zainteresowany adopcja pieska do Warszawy +mieszkanie oraz dom na wsi.

  1. tak znamy „życiorys ” psa przed ogłoszeniem go do adopcji. Pies jest wychowywany w rodzinie, w domu. Opiekun szuka dla niego nowego domu ze wzgl. na zmianę sytuacji życiowej.
   Jeśli jest Pan zainteresowany adopcja Majkiego, prosimy o kontakt telefoniczny i wypełnienie formularza adopcyjnego : http://adopcje.labradory.org/zgloszenie/

 2. Proszę państwa
  O rozwagę i rozsądek psy to nie zabawki. Ja mam swojego labladorka i bardzo go kocham. Ta rasa jest szalona ale bardzo kocha ludzi.

  Należy pamiętać że pies ma uczucia i na takiej stopie należy go traktować . Mam nadzieję że wszystkie te cudowne labladorki znajdą godnych właścicieli.
  Mój ma 12 lat i jest członkiem rodziny

  Wspierajmy i kochajmy nasze zwierzęta, bo przy nich i z nimi uczyni się tego co najpiękniejsze i bezwarunkowe.

  Christina i Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *