Milka, 1,5-roczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Milka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla Milki odpowiedzialnego domu, nastawionego na pracę, znającego potrzeby rasy.

Milka 1,5 roku. Sunia jest żywym i pełnym energii młodym labradorem, który najchętniej każdą chwile spędziłby przy człowieku. W domu jest bardzo łagodna i towarzyska. Kontroluje potrzeby fizjologiczne i zachowuje czystość. Zna podstawowe komendy. Jest przyzwyczajona do klatki kenelowej.

Na spacerach ciągnie na smyczy, zdecydowanie spokojniej spaceruje po mieście niż w lesie/parku. Ogrom zapachów i bodźców potrafi ją całkowicie ,,wyłączyć”. Mimo wielu zalet, nowi opiekunowie powinni zdawać sobie sprawę, że Milka NIE JEST łatwym psem. Wymaga dużo pracy. Jest silna i niestety nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi, witając się skacze na ludzi, zdarza jej się łapać za rękawy i ręce. Często robi to bez przyczyny. Momentami jest labkowym wulkanem energii, który ciężko opanować. Na dzwonek do drzwi albo telefon czasem reaguje szczekaniem i potrzebuje czasu żeby się uspokoić.

Mila jest wyjątkowo inteligentna, więc przy świadomym i konsekwentnym człowieku, szybko nauczy się dobrych manier. Szukamy dla Milki nastawionego na pracę i odpowiedzialnego domu, znającego potrzeby rasy. Sunia nie powinna trafić do domu z małymi dziećmi.

Mieszka we Wrocławiu. Jest wysterylizowana.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Milka, labradorka do adopcji Milka, labradorka do adopcji Milka, labradorka do adopcjiMilka, labradorka do adopcjiMilka, labradorka do adopcjiMilka, labradorka do adopcjiMilka, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Milka, 1,5-roczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Jestem zainteresowany adopcją mam 68 lat dom.dzialka 20ar.mialem już cztery psy od czerwca jestem sam dobrze byłoby mieć przyjaciela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *