TOM – piękny kruczoczarny labrador nowym podopiecznym Labradory.org – nieaktualne

Tom, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Tom przebywa w domu tymczasowym Warszawie i niedługo będzie szukał nowego, ciepłego domku.

Przedstawiamy Wam Toma, labradora, którego niedawno ogłaszaliśmy grzecznościowo do adopcji. Postanowiliśmy pomóc temu pięknemu psu i zabraliśmy go z przytuliska do naszego domu tymczasowego do Warszawy. Tom okazał się super przyjacielem, jest grzeczny, ułożony, zna podstawowe komendy, umie chodzić na smyczy, spokojnie jeździ w samochodzie. Bardzo wpatrzony w człowieka, uwielbia głaski i drapanko. Na razie Tom odpoczywa w domu tymczasowym po trudach wcześniejszej tułaczki i potem prawie 3 miesięcznym pobycie w przytulisku. Jest w trakcie diagnostyki, ma maskarycznie zaniedbane uszy z prawdopodobnie pozapalną naroślą, która musi zostać operacyjnie usunięta. Ale wyniki krwi ma dobre, jest zdrowy. Zostanie tez poddany kastracji. Chętnie spaceruje, jest pozytywnie nastawiony zarówno do suczek jak i samców.
Tom przebywa w domu tymczasowym Warszawie i niedługo będzie szukał nowego, ciepłego domku.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji

One thought on “TOM – piękny kruczoczarny labrador nowym podopiecznym Labradory.org – nieaktualne”

  1. Zainteresowana adopcja Toma. Proszę mi napisać szczerze dlaczego Państwo skreślacoe mnie jako rodz adopcyjnej dla psa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *