TOM – piękny kruczoczarny labrador nowym podopiecznym Labradory.org – nieaktualne

Tom, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Tom przebywa w domu tymczasowym Warszawie i niedługo będzie szukał nowego, ciepłego domku.

Przedstawiamy Wam Toma, labradora, którego niedawno ogłaszaliśmy grzecznościowo do adopcji. Postanowiliśmy pomóc temu pięknemu psu i zabraliśmy go z przytuliska do naszego domu tymczasowego do Warszawy. Tom okazał się super przyjacielem, jest grzeczny, ułożony, zna podstawowe komendy, umie chodzić na smyczy, spokojnie jeździ w samochodzie. Bardzo wpatrzony w człowieka, uwielbia głaski i drapanko. Na razie Tom odpoczywa w domu tymczasowym po trudach wcześniejszej tułaczki i potem prawie 3 miesięcznym pobycie w przytulisku. Jest w trakcie diagnostyki, ma maskarycznie zaniedbane uszy z prawdopodobnie pozapalną naroślą, która musi zostać operacyjnie usunięta. Ale wyniki krwi ma dobre, jest zdrowy. Zostanie tez poddany kastracji. Chętnie spaceruje, jest pozytywnie nastawiony zarówno do suczek jak i samców.
Tom przebywa w domu tymczasowym Warszawie i niedługo będzie szukał nowego, ciepłego domku.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji Tom, labrador do adopcji

1 thoughts on “TOM – piękny kruczoczarny labrador nowym podopiecznym Labradory.org – nieaktualne”

  1. Zainteresowana adopcja Toma. Proszę mi napisać szczerze dlaczego Państwo skreślacoe mnie jako rodz adopcyjnej dla psa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *