Loca, 5-letnia żywiołowa labradorka szuka aktywnych opiekunów – nieaktualne

Loca, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Będzie świetną towarzyszką w życiu każdego kochającego labradory człowieka.

Loca jest piękną czekoladową labradorką, bardzo przyjazną, uśmiechniętą i pogodną. Ma piękne kasztanowe oczy i nosek w kształcie serduszka oraz smukłą, wysportowana sylwetkę. Jest psem aktywnym lubi aportować i chodzić na długie spacery. W stosunku do samców jest ugodowa, z suczkami nie za bardzo się zaprzyjaźnia. Nie znamy jej stosunku do kotów. Suczka zna podstawowe komendy (siad, głos, podaj łapę czy leżeć). Bardziej słucha się mężczyzn. Na spacerach puszczana ze smyczy reaguje na wołanie. Nauczona czystości (załatwia swoje potrzeby tylko na dworze), w domu nic nie niszczy. Loca z ogromną serdecznością wita się prawie z każdym i pod wpływem emocji skacze na przywitanie.

Umie ładnie chodzić na smyczy, lubi też jak to labrador, pociągnąć w czasie spaceru, gdy zwęszy coś interesującego na drodze, ale jest to do opanowania przez opiekuna. Szukamy dla niej aktywnego domu, gdzie będzie oczkiem w głowie i pełnoprawnym członkiem rodziny. Musi mieć zapewnione długie spacery i aktywność fizyczną. Loca będzie świetną towarzyszką w życiu każdego kochającego labradory człowieka.

Labka jest zdrowa, dobrze utrzymana (nie ma nadwagi). Karmiona suchą karmą Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato. Sunia regularnie szczepiona, odrobaczana, jest wysterylizowana. Zabezpieczana przed kleszczami tabletką Simparica.
Loca mieszka obecnie w woj. mazowieckim, niedaleko Warszawy.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji Loca, labradorka do adopcji

7 thoughts on “Loca, 5-letnia żywiołowa labradorka szuka aktywnych opiekunów – nieaktualne”

  1. Mam już jedna labradorkę z adopcji i duży ogródek 2500 m ogrodzony blisko lasu będzie psince dobrze spać będzie w domu jak obecną latbka jestem lekarka i radzę sobie z chorobami piesków dobrze może nadam się na mamę adopcyjna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *