Mila, 9-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Mila, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Ona potrzebuje jedynie kochającego DOMU.❤️

Mila❤️ ma 9 miesięcy. Jakiś czas temu stwierdzono u niej lekkie OCD (nieprawidłowy rozwój chrząstki w okresie rozwoju), które zostało opanowane i obecnie nie daje żadnych objawów. Szukamy dla niej wyjątkowej rodziny, która pokocha ją taką jaka jest. OCD nie jest wyrokiem a umiejętne prowadzenie pozwala psu na normalne życie bez większych ograniczeń. Prawda jest taka, że większość z nas nie wie czy ich przyjaciel nie ma podobnego problemu, tutaj po prostu od samego początku jest to jasno określone. To daje sporą przewagę, bo wiadomo jak postępować z psem żeby zapewnić mu komfortowe funkcjonowanie.

Mila to wyjątkowa sunia. Grzeczna, zrównoważona i bardzo inteligentna. Jest ufna , pogodna i naprawdę potrafi cieszyć się z życia. Kocha człowieka i lubi z nim współpracować. Każdy kontakt i każdy gest jest dla niej wyjątkową nagrodą. Potrzebuje ludzkiego towarzystwa jak powietrza. Świetnie dogaduje się z innymi psami, może też zamieszkać z kotem. To jeszcze psie dziecko, więc nauka dobrych manier powinna być kontynuowana. Dla Mili szukamy domu znającego problem „od podstaw”. Z racji wady nie dla niej są maratony i szaleństwa. Świetnie odnajdzie się u boku spokojnych i empatycznych ludzi, którzy będą chcieli z nią po prostu – być. Atutem będzie bliskość zbiorników wodnych albo gabinetu z bieżnią wodną. Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że OCD wiąże się z koniecznością odpowiedniego suplementowania, być może leczenia i rehabilitacji. Chcielibyśmy, żeby Mila znalazła swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie szczęśliwa i otoczona właściwą opieką. Ona potrzebuje jedynie kochającego DOMU i mądrej rodziny na którą naprawdę zasługuje.
Pies przebywa w woj. wielkopolskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Mila, labradorka do adopcji Mila, labradorka do adopcji Mila, labradorka do adopcji Mila, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Mila, 9-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Jak to ocd zostało opanowane? Raczej bez zabiegu się nie da. Chyba, że pies jest na środkach przeciwbólowych i dlatego nie daje objawów.

  2. OCD to nie wyrok, nie zawsze konieczny jest zabieg chirurgiczny. „Psy, które nie wykazują objawów klinicznych, jednak mają widoczne zmiany w obrazie RTG, nie muszą być leczone chirurgicznie – Skopiowano z JohnDog.pl „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *