Zeus – 6 letni uroczy labrador szuka pilnie nowego domku – nieaktualne

Zeus, labrador do adopcji

Wyadoptowany. To naprawdę cudowny pies, który zasługuje na najlepszy na świecie dom.

Zeus to bardzo przyjazny, radosny pies, uwielbiający ruch, zabawy z piłeczką, szarpakiem. Jest bardzo spontaniczny, z człowiekiem wita się całym sobą. Mądry, błyskotliwy a przy odrobinie cierpliwości ze strony opiekuna w mig poznaje reguły zachowania, bardzo się starając.

Zeus kocha człowieka, chce mu towarzyszyć w codziennym życiu. To bardzo inteligentny pies, bardzo otwarty na opiekuna. Okazuje ogromną wdzięczność za wszelkie okazane mu zainteresowanie, mizianki i głaski. Zna podstawowe komendy. Dobrze znosi jazdę w samochodzie, ale dotychczas tylko na krótszych odcinkach. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia.

Szukamy dla Zeusa najchętniej domu z ogrodem, aktywnej i troskliwej rodziny, która będzie miała dla niego czas. Chcemy, żeby trafił do ludzi, dla których będzie wyjątkowy i najważniejszy, którzy otoczą go opieką, miłością i zapewnią mu przy sobie miejsce na kanapie, bo to wielki przytulas. To naprawdę cudowny pies, który zasługuje na najlepszy na świecie dom, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

Zeus przebywa w Krakowie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcjiZeus, labrador do adopcji

20 thoughts on “Zeus – 6 letni uroczy labrador szuka pilnie nowego domku – nieaktualne”

 1. Mam „dziewczynkę” labradorkę. Urocza to pieszczoszka i bardzo, bardzo mądra, a przy tym czysta i posłuszna. Uwielbia się uczyć i w lot pojmuje nowe zadania. Ubolewam, że nie mogę sobie pozwolić na drugiego psa ale innych bardzo serdecznie zachęcam. Labradory kochają życie i wszystkich ludzi, a dzieci są u nich oczkiem w głowie. Na zdjęciach widać, że to kochany przyjaciel ludzi ale obecnie jakby smutny. Mam nadzieję, że bardzo szybko znajdzie nowy dom i oddanego mu przyjaciela w osobie opiekuna. Naprawdę warto. Tyle znaczymy w życiu ile nasz stosunek i podejście do zwierząt. I żyjemy dłużej, podobno mając przy sobie tak urocze zwierze.

  1. Boże, Panie Dziadku Józku. Dawno nie czytałam tak pięknych słów. Ogromny szacunek dla Pana serca i mądrości życiowej. Ja mam suczkę i pieska Shih TZU. I mieszkam w bloku. Gdybym tylko miała dom, wzięłabym go. Proszę pomyśleć i go zabrać.

   1. Ja mam podobną sytuację tylko mój shitzu to samiec ale wzięłabym Zeusa ale bloki to bloki . Widać że jest kochany i pragnie by ktoś go pokochał .

  2. Tez mam i potwierdzam to chodząca miłość do ludzi i zwierząt. Kochane psinki, odwdzięczają się łagodnością i miłością

   1. Ja też go pokochałam. A tak wogle to najmądrzejsze psy na świecie. Zaipiekuj się nim. Pozdrawiam

   2. Dokładnie gdzie będę jechał z Rzeszowa do Konina. Mogę podrzucić dalej. Sam bym wziął ale jestem sam i praca a nie chce go zostawiać w domu na 10 godzin

  3. Panie Dziadku Józku dziękuję Panu za te słowa! Zawarł w nich Pan ogrom mądrej miłości do istot bezgranicznie nam oddanych, ufających i kochających niezmiennie. Jesteśmy z mężem wdzięczni że mamy taką cudowną, brązową Dziewczynę właśnie stąd, z adopcji labradory.org. Czekamy na drugą 🥰 mam nadzieję, że do nas trafi. Psy towarzyszyły nam „od zawsze” natomiast im jesteśmy starsi, tym większą czułość w nas budzą i jesteśmy im wdzięczni że tak ubarwiają każdą chwilę i czynią życie lepszym i szczęśliwszym. Pozdrawiam Pana najserdeczniej! Dobrze jest wiedzieć że są ludzie którzy myślą o Futrzakach z taką miłością i szacunkiem jak Pan.

  4. Kocham zwierzaki. Mam kotkę. I suczkę teriera. Moja córcia ma labradora suczkę. Uważam że to najmądrzejsze psy na świecie. Mieszkam w Suwałkach. Zaopiekowałam bym się sunią Ale daleko jestem.

  5. Ludzie to najpiękniejszy wiek u psa. Sama wzięłam wyzla w wieku 5 lat. Pies w wieku 5 lub 6 lat to cudo. TO piękny wiek. Mądry i przewidywalny ukształtowanie pies. Pies jest piękny, rasa tylko do glaskow i miziania. A te oczy, gdyby nie mój wiek, pies jako drugi byłby mój. Po raz pierwszy żałuję, że jestem stara.

 2. Chciała bym bardzo tego pieska miałam dwa yorki ale ze względu na lata i choroby już ich nie mam . Czy jest możliwość żeby pieska przywieźli mieszkam na wsi nie pracuje mój partner pracuje przy budowie mamy ogród , może nie mamy willi ale kochamy zwierzęta dbamy o nie teraz mamy tylko dwie papużki nimfę i falista , jednak brakuje nam tego że możemy przytulić i wyjść nawet mając ogródek na spacer . Mieszkamy blisko lasów w pięknej miejscowości

 3. mam mieszkanka labradora suczka 5 miesięczna ale jest agresywna nie wiem dlaczego daje jej serce czy polecacie kaganiec

 4. Panie Dziadku Józku dziękuję Panu za te słowa! Zawarł w nich Pan ogrom mądrej miłości do istot bezgranicznie nam oddanych, ufających i kochających niezmiennie. Jesteśmy z mężem wdzięczni że mamy taką cudowną, brązową Dziewczynę właśnie stąd, z adopcji labradory.org. Czekamy na drugą 🥰 mam nadzieję, że do nas trafi. Psy towarzyszyły nam „od zawsze” natomiast im jesteśmy starsi, tym większą czułość w nas budzą i jesteśmy im wdzięczni że tak ubarwiają każdą chwilę i czynią życie lepszym i szczęśliwszym. Pozdrawiam Pana najserdeczniej! Dobrze jest wiedzieć że są ludzie którzy myślą o Futrzakach z taką miłością i szacunkiem jak Pan.

 5. Co jest z wami prosimy o nowego opiekuna dla labradora który potrzebuje domu.Ludzie ogarnij cię się. A wy piszecie jakieś bzdety…

 6. Ludzie co jest z wami pies potrzebuje dobrego człowieka który się nim zaopiekuje.Labradory To wspaniałe psy potrzebują miłości i ciepła człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *