Miecio – ok. roczny śliczny minilabek szuka ciepłego miejsca na kanapie – nieaktualne

Miecio do adopcji

Wyadoptowany. Pies przebywa w domu tymczasowym w Krakowie.

Mietek, a właściwie Miecio jest ślicznym czarnym labkiem, ale takim wielkości do kolanka. Wazy ok. 15 kg, jest bardzo proporcjonalnie zbudowany, Uśmiech i radość nie schodzą z jego uroczego pysia. Miecio jest bardzo przyjazny, chętny do zabaw. Uwielbia spacery, na początku trochę bal się smyczy, ale w domu tymczasowym jest z dwoma suczkami rezydentkami i chętnie i dzielnie podąża za nimi na spacerze…
Miecio jest bardzo proludzki, kocha wylegiwanie na kanapie, najlepiej obok opiekuna. Zachowuje czystość w domu, czasami lubi zaszaleć, kradnie skarpetki i wyciąga papierki z kosza, ale zawołany, wszystko grzecznie oddaje. Bardzo boi się jazdy samochodem, ma traumę, bo z niego został wyrzucony. W czasie jazdy samochodem, mimo bliskości opiekuna, bardzo ślini się z nerwów, ale myślimy, ze z czasem, gdy poczuje przynależność do swojego nowego człowieka, minie to.
Miecio jest zdrowy, był przebadany u weterynarza, wyniki krwi ma bardzo dobre.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Miecio do adopcji Miecio do adopcji Miecio do adopcji Miecio do adopcji Miecio do adopcji Miecio do adopcji

4 thoughts on “Miecio – ok. roczny śliczny minilabek szuka ciepłego miejsca na kanapie – nieaktualne”

  1. Bardzo przypomina naszego Koksia, który odszedł dwa lata temu. Wielka szkoda, że Miecio mieszka tak daleko, bo to jest piesek dla nas. Miałby tu wspaniałe warunki. Dom z ogrodem no i nas, dwoje starszych ludzi. Mieszkamy pod Olsztynem, a to jest niestety daleko od Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *