Czarnulka Dina na tropie nowego domu – nieaktualne

Dina, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Chce być kochana, doceniana i otoczona opieką. Jeśli potrafisz jej to ofiarować, adoptuj.

Dina – piękna, uśmiechnięta, kochająca ludzi labradorka. Niestety życie pisze różne scenariusze i nawet pomimo swej niekwestionowanej urody i labkowego charakteru, dziewczyna musi szukać nowego domu. W obecnym mieszka co prawda od szczeniaka i do pewnego czasu wiodła w nim szczęśliwe życie. Ale jak wiadomo, dla jednych los jest bardziej łaskawy, dla innych nie. Tak jak dla Właścicieli Diny, którzy wbrew temu, co mówi im serce muszą postąpić zgodnie z tym, co dyktuje rozum i oddać swoją pupilkę do adopcji. Ich pragnieniem jest, by „trafiła do rodziny, która obdarzy ją miłością, poświęci jej odpowiednią ilość czasu, oraz zapewni w niej pełnoprawne członkostwo”.

Dina urodziła się w czerwcu 2016 r., ma więc niespełna pięć lat. Jest spokojna, wesoła i jak każdy labrador uwielbia spędzać czas z człowiekiem. Lgnie do ludzi niezależnie od ich wieku, pragnie ich towarzystwa. Szczególnie ceni sobie zabawy i spacery. Nieco mniej cieszą ją spotkania z innymi zwierzakami, dlatego w nowym domu musi być jedynaczką. Jest wysterylizowana.

Sunia jest typową przedstawicielką swojej rasy, czyli uwielbia ruch, aktywne zajęcia i zabawę. A ponieważ zbliża się lato, okaże się zapewne także doskonałym pływakiem.

Dina szuka nowego domu. To będzie jej drugi i jednocześnie ostatni dom. Dom, w którym będzie otoczona miłością i opieką. Dom, w którym będzie mogła spać u stóp swego Opiekuna (oczywiście w jego łóżku? ), żebradożyć przy jego stole i czuwać nad jego bezpieczeństwem w kuchni ?.

Dina mieszka w województwie opolskim.

Oprac. R. Kamińska

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Dina, labradorka do adopcji Dina, labradorka do adopcji Dina, labradorka do adopcji Dina, labradorka do adopcji Dina, labradorka do adopcji

7 thoughts on “Czarnulka Dina na tropie nowego domu – nieaktualne”

  1. Witam, w jakiej miejscowości na opolszczyźnie mieszka obecnie ta księżniczka?
    Umówiłbym się na casting z ciekawością, czy nas zaakceptuje.
    Pozdrawiam Mariusz De

  2. Witam. Czy ona naprawdę nie dogada się z innym psiakiem? Mam goldenke, która kocha wszystkie stworzenia. Chętnie zabiorę Dinę do domku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *