Uwaga, uwaga! Pogryziona przez wilka Drapcia wyadoptowana

Labradorka Zoja

Nowe życie, nowe imię. Zoja dziękuje za pomoc.❤️

Drodzy Pomagacze, z Wami to nawet wilk nie jest taki straszny ? A tak poważnie, to chcielibyśmy – po raz kolejny – najserdeczniej podziękować Wam za pomoc okazaną naszej podopiecznej Drapci. Łańcuchowa labradorka zaatakowana przez wilka ma szansę na normalne życie. Rany będą się jeszcze długo goiły, ale dzięki Waszemu wsparciu w ogóle będzie możliwe prawidłowe ich zaleczenie i postawienie suni na łapki. Dziękujemy z całego serca.

Mamy również drugą wspaniałą wiadomość – labradorka znalazła swój nowy dom, taki już na zawsze – bezpieczny i kochający.

Nowi opiekunowie piszą, że:

Zoja jest przekochana, mądra i szybko się uczy. Wciąż wierzy w człowieka i widzi w nim cały świat. Jej życie raczej nie było nigdy wesołe. Pierwszy raz zobaczyła, że patyka można gryźć, odkryła też, że istnieją zabawki. Wciąż się uczy, że nie trzeba jeść na zapas i nie trzeba rzucać się na jedzenie jakie jest w zasięgu wzroku lub nosa- również na blacie. Dzikusek z niej ale bardzo słodki i współpracujący co dobrze rokuje na przyszłość. Z każdym dniem jest coraz bardziej nasza i jak goją się rany na ciele tak mamy nadzieję, że i te ” w sercu” się zagoją. W tych oczach wciąż wpatrzonych w człowieka widać smutek.

Poprzedni wpis:
Powiem ci w słowach kilku, co myślę o tym wilku, choć cię pogryzł aż złość bucha, toś dziś wreszcie bez łańcucha

Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja

8 thoughts on “Uwaga, uwaga! Pogryziona przez wilka Drapcia wyadoptowana”

  1. Ale. Cudownie, tak bardzo dziękuję… Absolutnie wszystkim! Popłakałam się znowu… Wspaniałego, wspólnego życia rodzinko ❤️

  2. Jakie to piękne!!! Aż serce sie raduje z takiej miłości !!! Powodzenia. Super dobrzy ludzie z wielkim sercem!!! Dziekujemy!!! Kochani jesteście.

  3. Cudownie, ale wilk nie jest straszny, straszni to są ludzie, którzy o nią nie zadbali, żeby do tego nie doszło.

  4. Cudna Zoja ❤ i wspaniali nowi opiekunowie❤! Nareszcie sunia jest kochana i bezpieczna. Z pewnością w takim otoczeniu szybko wróci do zdrowia i będzie radością dla domowników.

  5. Kochani Wspaniali LUDZIE, którzy pomogliście suni … Jesteście Państwo Aniołami ! … A po oczkach Drapci-Zojki widać po mału szczęcie …. Oczki u Drapci są smutne … a u Zojki – to widać – pełnia szczęścia 🙂 Wszystkiego NAJLEPSZEGO dla całej Rodzinki !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *