MELA, około 3-letnia urocza labusia do pilnej adopcji – nieaktualne

Mela, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kto zaoferuje suni kochający dom?❤️

Mela została znaleziona na wsi w woj. świętokrzyskim. Trafiła do przytuliska. Jej ogromny smutek w oczkach tak bardzo poruszył nasze serca, że mimo braku miejsc w domach tymczasowych udało nam się zabrać ją i umieścić awaryjnie w domu tymczasowym niedaleko Krakowa u pani Elżbiety.

Mela, labradorka do adopcji

Mela jest przeurocza, jest taka mniejszą wersją labradora, bardzo ładna, trochę może jeszcze za dużo tłuszczyku na boczkach, ale gdy przyzwyczai się ją do regularnych spacerów, zabaw i ruchu na pewno szybko zrzuci zbędne kilogramy. W pierwszych dniach pobytu była bardzo zestresowana, załatwiała potrzeby w domu i stroniła od opiekunów. Nie chciała też spać na posłaniu ani na kanapach. Sunia trafiła do domu tymczasowego z dwoma psami, samcem i suniż. Z nimi już po krótkim czasie nawiązała dobry kontakt bawiąc się. Próbowała nawet podjadać z ich misek, ale została skutecznie odgoniona. Ogromna empatia i cierpliwość opiekunów domu tymczasowego zaowocowała postępami w zachowaniu suni, labka poczuła się swobodniej. Mela śpi na posłaniu, ma dobry kontakt z psami, Właściwie zachowuje już czystość w domu, merda ogonkiem, uśmiecha się całą sobą, przychodzi też do opiekunów na zawołanie ale do obcych ma dystans. Podchodzi na metr i przy wyciągnięciu ręki, ucieka. Polubiła zabawki i od wczoraj się nimi bawi.

Szukamy dla Meli bardzo ciepłych i kochających opiekunów, nastawionych na dalszą pracą z psem, którzy uruchomią mnóstwo swojej empatii, cierpliwości i wyrozumiałości. Szukamy domu najlepiej z drugim, zrównoważonym, spokojnych psem, który ułatwi jej odnalezienie się w nowym domu. Sunia potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, bo doznała z pewnością krzywdy od jakiegoś „człowieka”, i będzie potrzebowała czasu, aby znów ponownie zaufać naszemu gatunkowi.
Mela jest odrobaczona, zaszczepiona, będzie wysterylizowana. Przebywa niedaleko Krakowa.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Mela, labradorka do adopcji Mela, labradorka do adopcji Mela, labradorka do adopcji Mela, labradorka do adopcji Mela, labradorka do adopcji Mela, labradorka do adopcji Mela, labradorka do adopcji Mela, labradorka do adopcji

1 thoughts on “MELA, około 3-letnia urocza labusia do pilnej adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *