Hektor, roczny labrador do pilnej adopcji! – nieaktualne

Hektor, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Uroczy urwis szuka nowego domku.

Hektor to przekochany młodziutki labrador, przyjazny, ufny i radosny. Jak na młodzieńczego przedstawiciela swojej rasy przystało ma ogromne pokłady energii, uwielbia się bawić i spędzać czas blisko człowieka. Szybko przekonuje się do nowo poznanych osób. Uwielbia się przytulać i dawać buziaki. Potrafi chodzić na smyczy, choć na pewno tę umiejętność trzeba będzie jeszcze poćwiczyć. Hektor jest bardzo ciekawy innych psów, wręcz rwie się do każdego napotkanego psa chcąc się przywitać i bawić. Stosunek do kotów nieznany.

Dotychczasowi opiekunowie nie poświęcili za dużo czasu na jego wychowanie, opieka nad młodym labradorem ich przerosła. Pies jest bardzo żywiołowy w zabawie, wyskakuje z radości na człowieka, dlatego też nie polecany jest do domu z małymi dziećmi. Hektor potrzebuje domu, w którym nie brak będzie cierpliwości i konsekwencji, który poświęci mu wystarczającą ilość czasu na spacery i wspólne zabawy. Labek zna podstawowe komendy, to inteligentny pies, który potrafi ładnie skupić uwagę na opiekunie i jesteśmy pewni, że przy odpowiednim prowadzeniu jest w stanie nauczyć się wszystkiego. Hektor potrzebuje opiekuna, który nakieruje go na odpowiednie tory zasad panujących w psio ludzkim życiu. Szukamy dla niego troskliwego domu, pełnego ciepła rodzinnego, opiekunów, którzy będą pracować z psem, dadzą mu poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny.

Hektor został już zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Przebywa obecnie w Łodzi

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Hektor, labrador do adopcjiHektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcjiHektor, labrador do adopcji

3 thoughts on “Hektor, roczny labrador do pilnej adopcji! – nieaktualne”

  1. Witam serdecznie a jaka jest procedura adopcji? Ja jestem z miasta Słupsk, Labradory jak i inne rasy psów a także mieszańce od dzieciństwa mi towarzyszą, mam dużo czasu wolnego, i brakuje mi do spacerów towarzysza takiego, mój odszedł za tęczowy most miesiac temu i pozostawił pustkę w sercu, zatem poszukuje na już i z miłą chęcią bym go obdarzyła pełną miłością opieką i zaadoptowała bym Hackiego ?????

  2. Piękny Psiaczek-w życiu nie zaniedbała bym takiego szczęścia, dla mnie psy są członkami rodziny, najwierniejszy przyjaciel-moje wszyscy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *