Max, 3 letni labrador do adopcji – nieaktualne

Max, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Wierzymy, że znajdzie kochający dom, w którym nie zabraknie mu miłości.

Maks to 3letni czekoladowy labrador. Nie wiemy, jak długo mieszkał w garażu, bez ruchu żywiąc się resztkami z obiadu. Trafił do nas z przewlekłym zapaleniem uszu, zapaleniem spojówek i bardzo dokuczliwym świądem z powodu złego odżywiania.

W swoim krótkim życiu nie zaznał wielu spacerów i radości obcowania  z naturą oraz człowiekiem. Jest troszkę wycofany, ale szybko przełamuje lody. Mimo swoich gabarytów i sporej nadwagi jest bardzo delikatny. To bardzo spokojny i łagodny piesek, który każdego dnia cieszy się nowymi odkryciami. Widać, że wiele rzeczy jest dla niego nowych.

Maksiu ma trochę kilogramów do zrzucenia. Badania potwierdziły, że ogólnie jest zdrowy więc z tym sobie szybko poradzi. Potrzebuje tylko dużo ruchu i dietetycznej karmy. Pani doktor zapewniła, że zdrowo odżywiony stanie się klasyczną, ciemną czekoladką. Teraz jeszcze jego sierśc jest sucha, wypłowiała i martwa.

Labek przez parę dni dał się poznać jako cudowny, przyjazny piesek. Czasami potrzebuje samotności więc nie może na niego spływać za dużo bodźców. Wszelkie nowe doznania trzeba z umiarem dawkować. Z innymi zwierzętami bawi się i jest wszystko OK.

Wierzymy, że znajdzie kochający dom, w którym nie zabraknie mu miłości.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji

9 thoughts on “Max, 3 letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Gdzie teraz przebywa Max? Czy jest szansa żeby dogadał się z 7 letnią labradorką? Mieszkanie w bloku (2 piętro, winda, 110 m2).

  2. Witam. Gdzie przebywa Max? Jest cudowny. Wiadomo jaki jest jego stosunek do dzieci? Można go odwiedzić? Pozdrawiam Kasia

    1. Jesteśmy zainteresowani, wypełniłam formularz adopcyjny, gdby była szansa na adpocję. Mieszkamy w okolicach Kościerzyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *